2016 Aksesuar Trendleri

0
1004
2016 Aksesuar Trendleri

2016 Aksesuar Trendleri

Yeni sezonda kış modasına damga vuracak pek çok aksesuar bulunuyor. Bayanelbise.com Editörleri olarak sizler için 2016 aksesuar trendlerini bir araya getirdik. Bu aksesuarlardan biri de; fularlar. Rengarenk görüntüleriyle sizi sezona hazırlayacak olan fularları kazaklarınızın üzerinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

2016 aksesuar trendleri arasında en göze çarpan özellikle kış sezonunda broş aksesuarı yeniden dönüş yapacak. Eskiden kalma vintage broşlar kıyafetlere lüks bir görünüm kazandıracak. Vintage broşunuzu kıyafetlerinizin üzerine takarak yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Taşlı ve popüler modaya uygun olan broşlarınızı dökümlü bluzlerinizin üzerinde kullanmayı unutmayın.

Dolabınızda özel aksesuarlara yer vermek istiyorsanız; püsküllü çantalardan mutlaka edinin. Kış sezonunun en iddialı aksesuarlarından biri olan püsküllü çantalar salaş giyimin en önemli detaylarından biri. Püskül trendi hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Püsküllü çantanızla uyumlu olarak giyeceğiniz püsküllü etekler retro çizginizle sokak modasında var olmanızı sağlayacak.

2016 aksesuar trendlerinde kış sezonunda öne çıkan aksesuarlardan biri de; tek küpeler. İster sallantılı ister top halde olsun kulağınıza tek küpe takmayı unutmayın. Tek küpelerin modası kış mevsimi ile birlikte zirve yapacak. Işıltılı elbisenizle beraber parlak tek küpe takabilir, ya da spor kıyafetlerinizle birlikte mat renkli top bir küpe takarak tek küpe modasını üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Kemer modası kış sezonunda da iddialı bayanları sokak modasında daha özgüvenli hale getirecek. Bu yıl kış modasında kalın kemerlerin başrolde olduğunu söyleyebiliriz. Elbiselerin üzerine takılan değişik stildeki kalın kemerler feminen görüntüyü daha çok vurgulayacak.

Deri eldiven modası her yıl çeşitli modellerle zirveye taşınıyor. Yeni sezonla beraber dirseklere dek uzanan deri kemerlerin öne çıkacağını söylemek mümkün. Kendinizi tıpkı bir lady gibi hissetmek için dirseklere kadar uzanan deri kemerlerden edinmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here