2016 İlkbahar Sezonunun En Beğendiğimiz Elbiseleri

0
2640
2016 İlkbahar Sezonunun En Beğendiğimiz Elbiseleri
2016 İlkbahar Sezonunun En Beğendiğimiz Elbiseleri

2016 İlkbahar Sezonunun En Beğendiğimiz Elbiseleri

Yeni sezon ürünleri vitrinlerde yerlerini almaya başladı. 2016 Kış sezonunu yavaş yavaş geride bıraktığımız şu günlerde, markaların elbise modelleri o sezonun hangi model ve renk ağırlığında geçeceğinin ipuçlarını bizlere veriyor.

Özellikle, 2016 İlkbahar sezonunda kırmızı, denim ve doğal tonların hakimiyetini seyrediyor olacağız. Yaz sezonuna yaklaştıkça bu renkler daha da canlanacak ve aralarına sarılar, pembeler, maviler, yeşiller de girecek. Elbise modelleri olarak a kesim, kruvaze, omuz dekolteli, etnik ve denim elbise modelleri revaçta olacak. Etek boyları ise ya diz kapağının hemen üstünde ya da yine diz kapağının hemen altında olacak. Markalarda dar kesim elbiseler bulunmasına rağmen 2016 İlkbahar sezonunda daha çok uçuş uçuş, tiril tiril elbiseler görüyor olacağız. Önümüzdeki sezonun trendleri arasında yer alan “İspanyol” stilin etkisine kapılıp, tiril tiril ve fırfırlı elbiselerin büyüsü içinde yok olup gideceğiz.

Elbiselerin altında bol bol ankle bot göreceğimiz 2016 İlkbahar sezonunda eğer bir ankle bota sahip değilseniz, sizin için en avantajlı alışveriş yine toprak tonlarındaki bilekte biten botlar olacaktır. Bayanelbise.com editörleri için dolabınıza eklemek isteyeceğiniz elbise modellerini sizler için araştırdık. Ülkemizde kolaylıkla ulaşabileceğiniz markalardan oluşan galerimiz, elbise alışverişleriniz için kılavuz niteliğinde! 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here