2016 Kış Sezonu Renk Trendleri

0
1464

2016 Kış Sezonu Renk Trendleri

Yeni sezonla birlikte 2016 kış sezonu renk trendlerinden ilham alan modacılar tasarımlarını gün yüzüne çıkarmaya başladılar. Kış sezonunda trend alarmı yaratacak renkler doğadan ilham alınarak ortaya çıkarılmışa benziyor.

2016-sezonu-kis-renk-trendleri

Doğanın renklerinin geniş yelpazesini kabanlarınızdan botlarınıza kadar her alanda göreceksiniz. Haki yeşiller, kiremit tonları ve kahverengiler bu kış trend kıyafetlerde sıklıkla görülecek.Yeni sezonda kış mevsiminin tüm soğukluğuna rağmen beyaz renkli kıyafetler giyilmeye devam edilecek. Beyaz takım kıyafetler özelliklede ofis şıklığın için ideal renkler arasında yer alıyor.

2016-kis-sezonu-renk-trendleri

Military modasının öne çıkacağı kış sezonunda yeşil ve kahverenginin uyumunu kombinlerinizde uyumlu bir şekilde kullanabileceksiniz. Bordonun tonları, patlıcan rengi, elektrik mavisi sezonun iddialı renkleri arasında yer alıyor. Yeni sezonda çarpıcı renkler değil daha çok doğadan gelen renk cümbüşü kullanılıyor. Neon renklere bu kış mevsiminde de yer yok. Renklerin birbiri ile uyumunu başarılı şekilde kullanırsanız bu kış sezonunda şıklığınızla bir adım daha öne çıkacaksınız.

2016-kis-renk-trendleri

Moda tutkunlarının kış sezonunda severek kullanacakları renklerin başında kiremit rengi yer alıyor. Retro giyim tarzıyla da birebir örtüşen bir renk olan kiremit rengi, süet eteklerde, çantalarda, püsküllü etek detaylarında, kazaklarda ve çizmelerde karşımıza çıkacak tasarımlar içinde yer alıyor. Kiremit rengini en iyi kombinleyebileceğiniz renklerin başında bordo geliyor. Kiremit rengi ile koyu yeşil gibi renkleride kombinleyerek hem casual bir şıklık yakalamış olacaksınız hemde kıyısından da olsa military stiline bürünerek farklı bir stil çizeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here