2016 Kış Trendi: Oversized Kaban

0
1789

2016 Kış Trendi: Oversized Kabanlar

Geçtiğimiz senelerde kış modasında bir akım halinde giyilen oversized mantolar yeni sezonda sokak modasında en sık görülecek dış giyim ürünlerinden biri olacak. Özellikle de maskülen giyinmeyi seven kadınlar bu yıl oversized mantoları üzerlerinden çıkarmayacaklar.

Bu mantoları ilk bakışta biraz salaş ve farklı bulabilirsiniz. Hatta içinde küçücük kalmanıza neden olduğu için bu tarzı benimsemeyebilirsiniz. Doğru parçalarla bir araya getirildiğinde oversized parçalar sizi çekici bile gösterebilir.

Oversized mantolar kesinlikle salaş ve özensiz bir kıyafet olarak görülüyor. Biraz da erkeksi görünen bu parçayı farklı renklerini kullanarak stil ikonuna dönüşebilirsiniz. Pembe bir oversized pantolon fikri size biraz soğuk gelse de; onu gri bir pantolon ve kasket şapkayla tamamladığınızda son derece çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Büyük gözlükler ve salaş büyük bir çanta ile oversized şıklığını yakalamış olacaksınız.

Oversized mantonuzu skinny jean ile beraber kombinleyerek spor bir şıklık yakalayabilirsiniz. Basic kazaklarla beraber giyerseniz daha salaş ve minimal bir havaya bürünebilirsiniz. Özensiz botlarla birlikte kombinlenen oversized mantolar sizi gündelik hayatta daha soft bir görünüme kavuşturur.

Her koşulda sizi yepyeni bir görünüme sokacak olan oversized mantolar deri taytlarla da harika şekilde uyarlanabilir. Deri tayt, bootie ve şık bir bluzla oversized mantonuz içinde yepyeni bir görünüm sergileyebilirsiniz. Feminen bir görünüm için oversized mantolar son derece iddialı dış giyim ürünlerindendir. Hatta boynunuza inci bir kolye takarak iki zıt parçayı bir arada kullanabilirsiniz. Hangi parçalarla bir arada kullanmak istiyorsanız şıklığı anında yakalayacağınız oversized parçalar, kış mevsimi için pek çok kombin yapmanıza olanak tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here