2016 Sokak Modasının Vazgeçilmezi: Kırmızı!

0
2262

2016 Sokak Modasının Vazgeçilmezi: Kırmızı!

2016’ya sayılı günler kala, 2016 sokak modasının vazgeçilmezleri de birer birer kendini belli ediyor. Sokak modasının rahat ve şık kombinlerinin ortak noktası kırmızı da bunlardan biri! Asaletin ve gücün rengi kırmızı her ortamda sizi bir kademe daha üste taşıyor.

Kırmızıyı kombinlerinizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi, baştan aşağı kırmızı giyinerek de ne kadar cesur olduğunuzu sergileyebilirsiniz. Her tarza ve her kadına yakışan kırmızı renk sokaklarda şu sıralar en fazla tercih edilenlerden. Doğru kombinlenmeyi bildikten sonra kırmızı sizi hiç korkutmasın!

Kırmızıyı almadan önce teninize hangi tonunun yakışacağını da iyi bilmelisiniz. Kiraz kırmızısı bir parça beğendiyseniz ve koyu tenliyseniz o parçayı tercih etmemenizi öneririz. Açık tonlardaki kırmızılar açık tenli insanlar için daha uygun. Koyu tenliler içinse koyu kırmızı, bordoya yakın kırmızılar tercih edilebilir. Eğer kırmızıyı başka renklerle kombinleyecekseniz ilk aklınıza gelmesi gereken renk doğal tonlarda olmalı. Kahve ya da krem tonları bunun için ideal! Doğal tonları seçerek hem abartılı olmayacaksınız hem de kırmızıyı geri plana atmamış olacaksınız.

2016 Kış sokak modasının yükselen rengi kırmızı, biz kadınların kolay kolay vazgeçemediği, içinde seksi hissettiren bir renk! Özel davetlerin de vazgeçilmezi olan kırmızı, giydiğiniz anda sizi eminiz ki fark edilir kılacak!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here