2016 Yaz’ında Bikinilere Veda Edeceğiz!

0
1199
2016 Yaz'ında Bikinilere Veda Edeceğiz!
2016 Yaz'ında Bikinilere Veda Edeceğiz!

2016 Yaz’ında Bikinilere Veda Edeceğiz!

Her sene değişen trendlere ayak uydurmak bazen zor olsa da, gerisinde kalmak istemediğimiz de gerçek… Ayakkabı trendleri, yaz trendleri, kış trendleri derken şimdi de sıra mayolarda! 2016 Yaz sezonunda yine minimalist hatlara sahip olan mayoları daha çok tercih edeceğiz. Bikiniler ise 2016 Yaz sezonunda kendini biraz unutturacak gibi. 90’lı yıllara geri dönüş 2016 Yaz sezonu trendlerini de etkisi altına almışa benziyor. O yıllarda kadınların spor yaparken bile üstünden çıkarmadığı mayolar 2016 Yaz sezonunda plajların efendisi olacak gibi!

İlla ben bikiniden vazgeçmem diyorsanız sizlere de birkaç önerimiz olacak! Klasik kesim bikinilerden vazgeçmeniz ilk önerimiz. Eğer plajda salına salına arz-ı endam edecekseniz, özellikle yüksek bel bikini altlarını tercih etmelisiniz. Bikini üstü seçerken de değişik kesimlerden seçim yapmalısınız. Bu seçimlerde de yine minimal görünümlerde olmalarına dikkat edebilirsiniz.

Eğer fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve bikini giymek konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, 2016 Yaz sezonunda trend olan mayolar tam sizlere göre! Karın bölgesindeki fazlalıkların bir numaralı düşmanı korseli mayolar bu sezon yardımınıza koşacak! Ülkemizde mağazası bulunan birçok mayo ve bikini mağazalarında kolaylıkla bulabileceğiniz korseli mayolar, en az bir beden incelmenize yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here