2016 Yılbaşı Kombin Önerisi

0
2273

2016 Yılbaşı Kombin Önerisi

2015’in son günlerini yaşıyoruz… Peki, zaman hızla geçmeye devam ederken elbise seçiminizi yapmadınız mı? Telaşa hiç gerek yok! Her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz bir elbise modeli ve 4 farklı kombin önerisiyle karşınızdayız!

Yılbaşının vazgeçilmezi kırmızı renkten ilham alarak seçtiğimiz elbise sade fakat iddialı bir görünümde. Yanına seçeceğiniz diğer kıyafetler ve aksesuarlarla ona kimlik kazandırmak size düşüyor. Birinci kombinde siyah, kırmızı ve altın rengi üçlüsünü kullandık. Sezonun trendi pelerin kaban, altın detaylar taşıyan küçük siyah bir çanta, altın rengi aksesuarlar ve kırmızı bootie ile şık bir davete katılmaya hazırsınız!

bir-elbise-dort-farlı-kombin-1

İkinci kombinde ekru ve kırmızı ikilisini kullandık. Ekru, kırmızının seksiliğini yumuşatırken, asil ve zarif yönünüzü arttıran bir renk. Eğer gideceğiniz yer kapalı bir mekansa sizde bantlı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

bir-elbise-dort-farlı-kombin-2

Üçüncü kombinde grunge temasından yararlandık. Yine kırmızı kloş elbisenin üzerine siyah bir deri ceket ve bu şıklığı tamamlayacak burnu açık siyah bootie size ilham verebilir. Aksesuar seçiminde ise dikkat etmeniz gereken; altın yerine gümüş aksesuarlar tercih etmeniz.

bir-elbise-dort-farlı-kombin-3

Dördüncü kombinde kırmızı ve saks mavinin muhteşem uyumunu kullanmayı ve önermeyi tercih ettik. Yılbaşı gecesi çoğu insan kırmızıyı tercih eder. Siz farkınızı kullandığınız saks mavisi aksesuarlar ve tamamlayıcı kıyafetlerle gösterebilirsiniz! Şimdiden mutlu yıllar!

bir-elbise-dort-farlı-kombin-4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here