2018 Elbise Modelleri

0
1735

Her sezon trendler değişiyor. Bu sezonun trendleri arasında desenler ön planda. Mevsimin favorisi ise triko elbiseler. 2018 elbise modelleri oldukça çeşitli. Abiye elbise modelleri ise zaman zaman kullandığımız ancak oldukça özendiğimiz parçalar.

Desenli Elbise Modelleri

2018 elbise modası desenlerle çevrilmiş durumda. Yılanlar ve leoparlar ön planda. Etnik desenli elbise modelleri ise bohem tarza göz kırpıyor. Basma elbiselerin favori olduğu bu dönemde, desenleri karıştırmak konusunda da özgürüz.

2018 Abiye Elbise Modelleri

Zaman zaman katıldığımız özel günlerde tercih ettiğimiz abiye elbiseler dolabımızda özel bir yere sahiptir. Özel olan günlerde güzel görünmek isteyen kadınlar için sayısız abiye modeli mevcut. Sonbahar kış sezonunda 2018 elbise modelleri arasında abiyeler ayrı bir yere sahip. Işıltılar, payetler ön planda. Sadelikten hoşlananlar için, siyahın asaleti tartışılmaz. Bordo ve kırmızılar ise iddialı görünmeyi sevenler için birebir.

Triko Elbise Modelleri

Sonbahar kış mevsiminin favori elbisesi ne derseniz şüphesiz triko elbiseler gelir akla. Günlük olarak kullanabileceğimiz triko elbiseler, oldukça pratik seçimler. Salaş triko elbise modelleri de vücuda oturan modeller de oldukça trend. 2018 elbise modelleri arasında favorilerden olan triko elbiselerden mutlaka edinmelisiniz.