Alternatif Yılbaşı Kombinleri

0
2400

Alternatif Yılbaşı Kombinleri

2015’in son günleri… Koca bir yıl iyisiyle kötüsüyle geride kalmaya hazırlanırken, yeni yıl geldi çattı! Yılbaşı gecesi eğlencesi için rezervasyon yapanlardan ve hala ne giyeceğini bilemeyenlerden misiniz? hiç telaşlanmaya gerek yok. Bayanelbise.com editörleri olarak sizler için alternatif yılbaşı kombinleri hazırladık.

Özel günlerde elbise giymekten nefret eden ya da tercih etmeyen kadınlar bu haber tam size göre! Yılbaşı gecesi hala ne giyeceğinizi bilemiyorsanız Bayanelbise.com editörlerinin sizler için hazırladığı kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz. Gece gezmelerinde elbiseler genelde başımıza dert olur. Çorabım kaçtı mı?, bacaklarım çok üşüdü, bir yerlerim gözüktü mü? derken pek de rahat edemeyiz. Bu yüzden çoğumuz özel günlerde elbise giymekten kaçınırız. Siz de bu yılbaşında elbise yerine farklı kombinler denemek istiyorsanız; sezonun modası yüksek bel denim pantolon modelleri, crop top kazaklar, kadife bol pantolonlar, kürk detaylı ya da dantelli bluzlardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak, spor bir kombin yaptıysanız gümüş takıları öneriyoruz. Eğer daha şık bir kombininiz varsa kıyafetinize uygun bir renk ya da altın rengi takıları tercih edebilirsiniz.

1yılbası-kombin-onerileri-stil-moda-tarz-2016

Tabii ki yılbaşının özel rengi kırmızıyı kombinlerinizde kullanmayı unutmamalısınız. Kırmızı denince akla ilk gelenlerden biri yılbaşı… Ne renk seçerseniz seçin, kombininizi tamamlarken kırmızının gücünden ve uğurundan yararlanın! 2016 iyiliklerle dolu, istediğiniz her şeyi gerçekleştirebildiğiniz, barış dolu bir yıl olsun!

yılbası-kombin-onerileri-stil-moda-tarz-2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here