Ayakkabı Tercihiniz Kişiliğinizi Ele Veriyor

0
1415

Ayakkabı Tercihiniz Kişiliğinizi Ele Veriyor

Ayakkabı tercihleriniz kişiliğinizi ister istemez ele verir. Nasıl görünmek istediğinizi ayakkabılarınızla ifade ederek kişiliğinizi yansıtırsınız.

ayakkabi-seciminiz-kisiliginizi-yansitiyorStiletto seven kadınlar dikkat çekici stile bürünmeyi sevdiklerinden çevrelerinden oldukça ilgi görürler. Şımarık gibi bir görünüm içinde olsanız bile tuttuğunu koparan ve hayattan ne istediğini bilen bir kişiliğiniz var demektir. Dışarıdan bazı gözler sizi sığ gibi görse de kimsenin ne dediğine takılmayacak kadar özgür ruhlusunuz.

 

ayakkabi-seciminiz-kisiliginizi-yansitiyor-2Babet seven kadınlar genellikle dost canlısı ve sevimli olurlar. Ruhları hala olgunlaşmamış bu kadınlar oldukça duygusal bir kişiliğe sahiptir. Modaya düşkün olurlar fakat bu düşkünlüklerini minimal ölçüde tutarlar. Kibar oldukları kadar duygusal bir kişilikleri vardır. Dışarıdan kırılgan gözükürler.

 

ayakkabi-seciminiz-kisiliginizi-yansitiyor-3Motorcu botlarını seven kadınlar içine kapanık ve bencil olurlar. İnsanlara çok fazla güvenmedikleri için arkadaş edinme konusunda seçicidirler. Kendi işlerini her zaman kendileri hallederler. Kimseye ihtiyaç duymazlar. Akıllı olan bu kadınlar toplumsal olaylara karşı son derece duyarlıdırlar. Sosyal ilişkileri oldukça iyidir. Sinirlendiklerinde kaba hareketler sergileyebilirler. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here