Boğazlı Kazak İçin Saç Modelleri

1
3617

Boğazlı Kazak İçin Saç Modelleri

Boğazlı kazaklar kış mevsiminin en ideal kazak türlerinden biri. Uzun boyuna sahip olan kadınları daha uzun gösteren bu tip kazakları kısa boyuna sahip olan kadınlarda doğru giyim tekniklerini öğrendiklerinde rahatlıkla kullanabilecekler.

Kısa bir boynunuz varsa o bölgeyi kapatmak size dezavantaj olarak geri döner. Boynunuz ne kadar kısa ise o bölgeyi o kadar çok ortaya çıkarmalısınız. Bu nedenle size uygun olmadığını düşünsenizde boğazlı kazakların hafif salaş modellerinden giyebilirsiniz. Boynunuzu bir miktar açıkta bırakan bu modellerle kısa görünmekten kurtulacaksınız. Boyum kısa diye size uygun görünmeyen parçaları giymekten asla vazgeçmeyin. Sizin üzerinizde duracak en iyi halini bulun ve üzerinize uyarlayın.

Blog02
Boğazlı Kazak İçin Saç Modelleri

Boyun kısmı uzun olan ve zayıf yüz hatlarına sahip kişilere boğazlı kazaklar daha çok yakışır. Balıkçı yaka kazaklarla istediğiniz şıklığa erişebilirsiniz. Boğazlı kazak giydiğinizde saçlarınızı daha çok topuz veya at kuyruğu olarak tercih etmelisiniz. Yüz hatlarının ve boyun bölgesinin daha çok ortaya çıkması için toplu saç modelleri iyi bir seçim olacaktır. Özelliklede boyun kısmı kısa olan kadınlar mutlaka saçlarını toplayarak boğazlı kazak kullanmalılar. Boyunuz normal ölçülere göre daha uzunsa saçlarınızı serbest bırakarak boğazlı kazak giyebilirsiniz.

Boyun kısmı kapalı olduğu için yüz bölgesi açık olmalıdır kuralından yola çıkarak boğazlı kazaklarınızla kış mevsimini rengarek geçirebilirsiniz. Yüz kısmı küçük olanlar, toplu yüz tipine sahip olanlar ve boyun bölgesi kısa olan kişiler boğazlı kazak giydiklerinde saçlarını mutlaka toplu kullanmalıdır. Uzun boyun ölçülerine sahip olan kadınlar boğazlı kazaklarla saçlarını her şekle sokabilirler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here