Candice Swanepoel’un Stili

0
1463

Candice Swanepoel’un Stili

Son günlerin en beğenilen modelleri arasında yer alan Candice Swanepoel, stiliyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzellerden biri. Doğal olduğu kadar seksi bir görünüme de sahip olan güzel yıldız, özel geceler için giydiği kıyafetlerle dünya basının dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Özel davetlerde daha çok kalem etek giymeyi seven başarılı model, mini elbiselerin gücünden de yardım alıyor. Derin yırtmaçlara sahip olan abiye kıyafetler içinde tıpkı bir prenses gibi görünmeyi başaran nadir güzellerden biri.

Gündelik olarak sokak stilinde son derece basic ve spor görünümlü parçalardan yardım alıyor. Düz bir tişörtü bile harika şekilde taşımayı başaran güzel yıldız, düz ayakkabıları günlük stilinde severek kullanıyor. Kendisi oldukça düzgün vücut hatlarına sahip olduğu için her giydiğini üzerinde başarılı şekilde taşımayı başarıyor.

Salaş stillerine göz gezdirdiğimizde, derinin feminen gücünden yardım aldığını görüyoruz. Salaş deri botlar ve deri ceket içinde hem feminen hem de asi bir duruş sergilemeyi başarıyor.

Candice Swanepoel8-stil

Yaz mevsiminde ince kumaşlardan ve beyaz renginden sıklıkla faydalanan ünlü yıldız, gündelik stilinde ince kemerleri sıklıkla kullanıyor. Aksesuarları az ama öz kullanmayı seven güzel model sandaletleri, bol kesim maxi etekleri ve blazer ceketleri başarı ile taşıyan güzellerden biri.

Sarışın güzelin kıyafetlerinde bol bol siyahtan yardım aldığını söylemek mümkün. Sarı saçlarını siyah renginin tezatlığı ile ortaya çıkaran dünyaca ünlü model, saçlarını genellikle dalgalı ya da kullanmayı tercih ediyor. Kadınların en büyük silahlarından biri saçlarıdır. Güzel yıldız bakımlı ve sarı saçlarıyla bunu başarılı şekilde kullanmayı başarıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here