Çekici Görünmenin En Etkili Yolları

0
1034

Çekici Görünmenin En Etkili Yolları

Her kadın çekici görünmek için dış görünüşüne yatırım yapar. Fakat doğru bilinen yanlışlar çekici görünmenizin önüne geçebilir. Çekici görünmenin yollarını bildiğiniz sürece ufak bir kaç tüyo ile daha cool ve feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Çekici görünmenin en etkili yolu her ne kadar kıyafetler gibi görünse de bu doğru bilinen yanlış birçok kadını çekici olmanın aksine itici bir görünüme kavuşturur. Işıl ışıl bir cilt, bembeyaz dişler, parlak saçlar çekici görünmenin ilk kuralıdır. Saçlar kadınların en önemli silahlarından biridir. Dalgalı, gür ve parlak saçlar her erkeğin dikkatini çeken dış görünüş unsurlarındandır. Saçlarınıza sıklıkla bakım yaparak daha sağlıklı hale gelmelerini sağlayabilirsiniz. Zamanım yok diye yakınmayın ve kalkıp kendiniz için bir şeyler yapmayı deneyin.

Dudaklar kadınların yüzünde en dikkat çeken bölgelerden biridir. Dudaklarım ince diye üzülmek yerine hangi tüyolarla kalın gösterebileceğiniz araştırın. Dudakları daha kalın gösterebilmek için en önemli tüyo; dudak renginin bir ton koyusu kalemle dudaklara dıştan çerçeve yapmaktır. Şimdi içini kaleme uygun bir rujla doldurabilirsiniz. Özellikle de üst dudağın kalın gözükmesi sizi daha çekici yapacaktır.

Kıyafetlerinizde dekolte olmalı fakat ölçüsünü doğru ayarlamalısınız. Dekoltenin dozunu kaçırarak kendinizi sergilemekten vazgeçin. Bunun için daha yerinde dekolteler vererek çekici ve gizemli kadının tanımını yapın.

Çok takıp takıştırmayın ve sakin renkler kullanmaya özen gösterin. Siyahlar içinde olan bir kadının pembe giyen bir kadına göre çekici olma ihtimali daha yüksektir. Her zaman siyah giyin demek yanlış olur fakat; koyu renklerin daha cool ve gizemli durduğunu söylemek mümkün.

Çekici görünmenin en etkili yolu; özgüven sahibi olmaktır. Yürüyüşünüz dik olsun ve birileriyle konuşurken sesinizi kontrol etmeyi öğrenin. Kendinize olan güveninizi ses tonunuzla ve davranışlarınızla belli edin ve gülümsemeyi unutmayın. Gülen kadınlar her zaman daha çekicidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here