Coachella 2016 İle Festival Stilini Yakala!

0
2238
Coachella 2016 İle Festival Stilini Yakala!Coachella 2016 İle Festival Stilini Yakala!
Coachella 2016 İle Festival Stilini Yakala!

Coachella 2016 İle Festival Stilini Yakala!

Her sene Kaliforniya’da düzenlenen Coachella, bu sene de eğlenceli ve müzik dolu bir programla konuklarını ağırladı. Birbirinden ünlü isimlerin de katıldığı festivalde en çok dikkat çeken, ünlü isimlerin giydikleri kıyafetlerdi.

Her İlkbahar/Yaz sezonunda olduğu gibi bu sezonda ön plana çıkan bohem stili, 2016 Coachella Festivali‘nde sıkça karşımıza çıktı. Özellikle her sene bu festivale katılan Alessandra Ambrosio ve Kendall Jenner herkesin yakın markajı altındaydı. Adeta moda şovuna dönüşen festivale katılan ünlü isimler eğlencenin yanı sıra, şıklık yarışını da elden bırakmadılar. 2016 Coachella Festivali‘nde en çok dikkat çeken detaylar bohem tarzın olmazsa olmazlarından süetler ve püsküller, son dönemlerde popüleritesi gittikçe artan vücut zincirleri ve şapkalar oldu.

Moda ve sanat dünyasının yoğun katılımıyla gerçekleşen festivalde 2016 İlkbahar/Yaz trendlerinden biri olan metalik detaylar da gözlerden kaçmadı. Metalik renkli şortlar, bluz ve ayakkabılar sıkça kullanılan parçalardandı. Gelin şimdi kimler, ne giymiş hep birlikte göz atalım! 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here