Ekose Desen Trendi

0
541

Güncelliğini bir türlü yitirmeyen ekose desen bu sezon yine trendler arasında. Özellikle ekose ceketler en çok tercih edilenlerden. Desen tutkusu sezonda birçok çeşitte olduğu gibi ekosede de renklerin özgürlüğünde ilerliyor. En tutulan renkler ise griler siyahlar ve kırmızı tonları.

Sezonun trendlerini yakalamak istiyorsanız gardırobunuza ekose desenli birkaç parça eklemenizde fayda var. Ekose etekler yine aynı form ekose ceketlerle kombinlendiğinde oldukça şık bir algı oluşturuyor. Ekose gömlekler ise sezonlardır vazgeçilmeyen ve revaçta olan detaylar.

Ekose desen trendi, sonbahar kış sezonunda kalın formlu kumaşlarla da çok sevildi. Kabanlar, elbiseler ve ekosenin bin bir boyutu vitrinlerde yerini almış durumda. Ekose desenli pantolon ve ceket takımı ile mevsime ayak uyduracağınız bilekte topuklu bot ile stil sahibi görünebilirsiniz. Kaban seçiminizi sezonun favorisi büyük şallarla tamamlayabilir, sokak stiline uyumlu hale getirebilirsiniz.

Ekose blazer ceketler şık ve spor duruşları ile hem günlük hayatta rahatça kullanılabilecek, hem de iş hayatına kolaylıkla uyum sağlayacak detaylar. Acil bir iş toplantısına katılırken veya arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıkacaksanız aynı ceketi farklı şekillerle uyarlayabilirsiniz. Toplantıya daha klasik bir ayakkabı ile giderken, öğle yemeğine ise beyaz bir sneaker ve kot pantolonla pek tabi ki katılabilirsiniz. Her ortama uygun hale gelebilen bu parçalar kurtarıcı olma nitelikleri ile oldukça beğeni topluyor.