En Trend Dövme Modelleri

0
3033
En Trend Dövme Modelleri

En Trend Dövme Modelleri

Dövmeler senelerden beri cinsiyet farkı olmaksızın bedenlerinizi süsleyerek sizi daha çekici kılmaya yarıyor. Gerek dikkat çekmek için gerekse üzerinizde sizin için anlamı olan bir desen taşımak için yaptırılan dövmeler oldukça popüler hale geldi.

En Trend Dövme Modelleri
En Trend Dövme Modelleri

Yeni sezonda dövme modelleri daha çok minimal modellerden oluşuyor. Küçük boyutlu dövmeler parmakları süsleyerek daha cool bir hava sergilemenizi sağlıyor. Parmağa yapılan dövmelerden en trend olanlarından biride; kuş tüyü dövmeler. Kuş tüyünü bu sezonda takılarda gördüğümüz kadar dövmelerde de göreceğiz. Parmağa yapılan dövmelerden biri de; harflerden oluşan küçük dövmeler. Sizin için anlam ifade eden sevdiğiniz kişinin baş harfini parmağınıza dövme yaptırabilirsiniz.

En Trend Dövme Modelleri: Minimal yıldızlar
En Trend Dövme Modelleri: Minimal yıldızlar

Geometrik şekiller, kalp ve melek kanadı gibi minik desenler parmaklara uygulanan bazı dövme şekilerindendir. Melek kanadı bu yıl sadece parmaklarda değil vücudun her bölgesinde görülüyor. Sırtta, kolun bazı bölgelerinde ve ayak bileğinde melek kanadı dövmesi görmek mümkün.

En Trend Dövme Modelleri: Parmak Dövmesi
En Trend Dövme Modelleri: Parmak Dövmesi

Sizin için büyük bir anlam ifade eden ve yaşam tarzı olarak benimsediğiniz anlamlı yazılar bu sene popülaritede zirve yapacak. Bu tip yazıları bileklerinize yaptırarak daha stil bir görünüm kazanabilirsiniz. Cesaretliyseniz bu sene dövmeler el üstüne bile taşındı. Değişikliklerden çabuk sıkılıyorsanız dövmeyi görünmeyen bölgenize yaptırmanız daha iyi bir seçim olacaktır. Bu nedenle el üstüne yapılan dövmeler sizin için ideal olmayabilir.

En Trend Dövme Modelleri: Flash Tattoo
En Trend Dövme Modelleri: Flash Tattoo

Kuşların bu yıl dövme modellerinde sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Özelliklede martı desenleri bu sene kadınların zarif omuzlarını süsleyen modellerden biri haline geldi. Kafeste kuş modelleri de özgürlüğe vurgu yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaya başlandı. Sizde zarif dövme tercihi yapacaksanız daha küçük dövme modellerine yönelmelisiniz. Yeni sezonda zarafet dövme modellerinde de kendini açık şekilde gösterecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here