Eşarp Dokulu Elbise Trendi

0
489

Bu sezon oldukça popüler olan eşarp dokulu elbiseler, ünlü markaların defilelerinde karşımıza çıkıyor. Değişik tasarımlarda gördüğümüz elbiseleri, dünyaca ünlü isimlerin üzerinde de görüyoruz. Gerek desen olarak gerek doku olarak eşarp esintileri trendler arasında.

Sonbahar kış trendleri arasında bulunan eşarp dokulu elbiseler, özgürce kullanılan desenlerle farklı bir boyut kazanıyor. Sezonun trendlerinden olan desenleri karıştırma detayını eşarp dokulu elbiselerde de görüyoruz. Karmaşıklığın şıklığını yakalamak kolay değildir ancak doğru renk ve doğru kumaşlar bir araya gelince stil bir görüntü yakalamak mümkün.

Eşarp dokulu elbiseler, rahatlığına düşün kadınların tek parça şıklığında favori parçalarından olabilir. Dokusu nedeniyle şık algı oluşturan bu elbiseleri önümüzdeki senelerde de göreceğiz gibi duruyor. Son bahar kış sezonunun trend parçaları olan bu elbiseleri, yaz sezonunda da görebiliriz. Mevsimlik parçalar olarak değerlendirebileceğimiz eşarp dokulu elbiseler, aynı zamanda tesettürlü kadınların da favori giysilerinden olabilir.

Sadece elbiselerde değil bu sezon eşarpların kendisi de çok moda. Tesettürlü kadınlarda gördüğümüz eşarplar sezonda ipeksi dokularıyla ön planda. İster boynunuza bağlayabilir, isterseniz saç aksesuarı yapabilirsiniz. Aynı zamanda gömlekler de ipek dokularıyla ön planda. En favori giyimimizden olan gömlekler de eşarp dokusuyla birleşiyor. Sezonun trendlerini yakalamak için gardırobunuza ekleme yapmanızda fayda var.