Gardırobun Olmazsa Olmazları

0
2373
Gardırobun Olmazsa Olmazları

Gardırobunuzda Bulunan Bu Parçalar Hayat Kurtarıyor

Gardırobunuzun başında saatlerce oyalanıp hala ne giyeceğinize karar veremiyorsanız; dolabınızda bir takım eksiklikler var demektir. Giysi dolabınızda bulunması gereken temel parçalar her saat için size ayrı bir kombin sunarak şık olmanıza yardım ederler.

Gardırobun olmazsa olmaz temel parçaları arasında beyaz tişörtler gelir. Tişörtünüzün modeli ve tarzı ne olursa olsun bir adet beyaz tişörtü dolabınızın görünen bir yerine yerleştirin. Beyaz tişörtler birçok giysi ile harika şekilde kombinlenir. Kot ceketlerle olduğu gibi deri ceketlerle de kombinlenen beyaz tişörtler aynı zamanda blazer ceketlerle de kombinlenebilir. Jean pantolonlarla da harika bir uyum yakalayacağınız beyaz tişörtleri babet ya da spor ayakkabılarla uyumlu bir şekilde giyebilirsiniz.

Gardırobun Olmazsa Olmazları: Beyaz Tshirt
Gardırobun Olmazsa Olmazları: Beyaz Tshirt

Dolabınızda mutlaka olması gereken jean pantolonlar her yerde şık stilinize ayak uydurmaya yarayan parçalardandır. Rengi ne olursa olsun dolabınızda sadece özel günler için giydiğiniz bir jean bulundurun. İster stiletto ayakkabılarla isterseniz babetlerle uyumlu bir şekilde kombinleyebileceğiniz jean pantolonlar özel davetler için bile kullanılabilir.

gardırobun-olmazsa-olmazlari-1
Gardırobun Olmazsa Olmazları: Jean

Kalem etekler kadınların en sık kullandıkları kurtarıcı kıyafetlerin başında gelir. Dolabınızda bir tane kalem eteğiniz yoksa doğru bir stil yakalayamazsınız. Her zaman gündelik ve spor kıyafetleri tercih ediyor olsanız da; şık olmak istediğiniz bir gün kalem etek sizin kurtarıcı kıyafetiniz olacaktır. Kalem etek üzerine şık gömlekler giyerek kolay şekilde kombinleme imkanı yakalayabilirsiniz.

Gardırobun Olmazsa Olmazları: Kalem Etek
Gardırobun Olmazsa Olmazları: Kalem Etek

Gömlekler; pantolonlarla ve eteklerle harika şekilde uyarlanan uzlaşmacı bir tavrı olan kıyafetlerdendir. Dolabınızda bir kaç adet düz renkte gömleğiniz olursa farklı şekillerde kombinleme imkanı yakalayabilirsiniz. Daha çok beyaz ve siyah gibi renkli gömlekler kurtarıcı parça seçiminde ideal olan gömlek renklerindendir. Bu gömlekleri her yerde giymemeye özen gösterin. Kendinizi şık görmek istediğiniz günler için kurtarıcı parça olarak belirleyin.

Gardırobun Olmazsa Olmazları: Gömlek
Gardırobun Olmazsa Olmazları: Gömlek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here