Gelin Saçı Modelleri

0
1595

Gelin Saçı Modelleri

Kadınlar hayatlarındaki en özel gün için daha şık olmak adına yarışırlar. Gelinlik için yüksek topuzların havası yavaş yavaş geçiyor. Bunun yerine daha romantik dalgalar ve fresh bir görünüm yakalanmaya çalışılıyor. Haliyle bu trend saçlarda da kendini göstermeye başladı.

gelin-saci-modelleri-3
Gelin Saçı Modelleri

Gelin başı için tercih edeceğiniz modellerin başında sık olmayan ensede biten romantik saç topuzları geliyor. Bu topuz modellerini çiçeklerle süsleyerek daha romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Pembe, lila ve bebek mavisi renklerinden oluşan yapay çiçeklerle gelin saçınıza bahar havası vermniz mümkün.

Bu yıl gelinlerin en çok tercih ettikleri gelin saçı modellerin başında sıkı yapılan fakat ensede biten topuz modelleri geliyor. Bu tip topuz modellerini taşlı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Bu görünüm sizi daha zarif bir hale sokacaktır. Yüksek topuzlar, abartılı bir duvak ve yoğun makyajın modası çok gerilerde kaldı. Şimdi gelinler daha zarif ve romantik modellerden oluşan saç tiplerini tercih ediyor. Saçınıza taşlı bir aksesuar iliştirerek çok daha güzel olacağınızı garanti edebilirim. Gelinliğiniz sade bir tasarımdan oluşuyorsa taşlı aksesuarları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

gelin-saci-modelleri-2
Gelin Saçı Modelleri

Vintage topuzlar sizi gelinlik içerisinde oldukça zarif gösterecektir. Vintage topuzları tercih edecekseniz ufak şapkalarla saçınızı süsleyebilir aynı zamanda gözlerinizi kapatan bir tülle bu görünümünüzü destekleyebilirsiniz. Gelinliğiniz sade bir modelden oluşuyorsa tül detaylı vintage şapkalar daha uygun olacaktır. Gelinliğiniz çok taşlı ve detaylı bir modelse vintage şapka ve tül detay bu gelinlik tipi için ağır kaçabilir.

Gelin saçı modelleri tercihleri arasında örgü saçlar yükselişe geçmiş görünüyor. Salaş bir örgü ve örgünün arasına serpiştirlen inciler sizi son derece genç ve dinamik gösterecek. Daha enerjik bir hale bürünebilmek gelinlikler içinde de mümkün. Soft bir görünüm içine girmenize yardım eden örgü gelin başı ile beraber dantelden oluşan gelinlikler tercih ederseniz romantik gelin imajı çizebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here