Gelinler İçin Saç Trendleri

0
1798
Gelin Saçı Trendleri
Gelin Saçı Trendleri

Gelinler İçin Saç Trendleri

Gelinler için saç modelleri her geçen gün daha romantik bir hale geliyor. Sıkı sıkı toplanan gelin saç trendleri epey geride kaldı. Şimdilerde sokak modasında bile görülen saçlar aksesuarlarla zenginleştirilerek gelin saçı haline getiriliyor.

Gelin saçınızla şık ve zarif bir hale bürünmek istiyorsanız sıkı sıkıya toplanmış saçlarla düğününüzde salınabilirsiniz. Saçlarınızda romantik çizgiler görmek niyetindeyseniz örgü saçları kullanarak harika bir gelin saçı elde edebilirsiniz. Gelin saçı trendleri içinde yer alan modellerden biri de; yarım toplanmış saç modelleri. Taçlarla zenginleştirilen bu tip saç modellerini hacimli şekilde kullanabilirsiniz. Kalın maşa ile hacimlendirilen saçlar yarım toplanarak inci aksesuarlarla da şekillendirilebilir. İnci detaylar gelinlere her zaman daha estetik bir görünüm kazandırır. Seçeceğiniz taçları incilerle bezenmiş taçlar içinden seçerseniz gelinliğin masumiyetine uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gelinler için saç trendleri arasında yer alan modellerden biri de; enseden yapılan topuzlar. Bu tip bir topuz kullanmak istiyorsanız; gelinliğinizi balık modellerinden tercih etmelisiniz. Enseden yapılan topuzlar her ne kadar trend topuzlardan olsa da; gelinler genellikle daha zarif durduğu için sıkı yapılan topuz modellerini tercih ediyor.

Kır düğünleri için uygun olan salaş romantik gelin saçları yaz mevsimi için daha ideal. Uçuşan saçların bir yanı dalgalı arka tarafı örgülerle hareketlendirilmiş olarak gelinleri daha zarif bir hale getiriyor. Çiçekli gelin saç modelleri de yaz mevsimlerinin en çok tercih edilen modellerinden biri. Saçlarınızı arka tarafta gevşek bir şekilde topuz yaptırarak, arka kısma canlı renklerden oluşan çiçekler taktırabilirsiniz. Yandan toplu gelin saç modelleri de; değişik görünümlü saç modellerini seven genç kadınlar için uygun. Saçınıza dalgalı bir hareketlendirme verdirdikten sonra hepsini tek bir tarafta toplatarak zarafetinizi artırabilirsiniz.

Gelin Saçı Trendleri
Gelin Saçı Trendleri
Gelin Saçı Trendleri
Gelin Saçı Trendleri
Gelin Saçı Trendleri
Gelin Saçı Trendleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here