Grammy Ödüllerine Damga Vuran Kıyafetler

0
1241
58. Grammy Ödülleri

Grammy Ödüllerine Damga Vuran Kıyafetler

Grammy Ödülleri’nin 58.si bu gece düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak. Los Angeles Staples Center’da düzenlenecek olan, milyonların merakla beklediği bu geceyi ise LL Cool J sunacak.

7 Aralık 2015 tarihinde açıklanan adayların da o gece kırmızı halıda neler giyeceği en çok merak edilenler arasında. 58.si düzenlenecek olan Grammy Müzik Ödülleri gecesinde en çok adaylığı bulunan isim Kendrick Lamar. Onu 7 adaylıkla Taylor Swift ve The Weeknd, 6 adaylıkla Max Martin bulunuyor. Gecede Adele, Pitbull, Justin Bieber gibi isimler canlı performanslarıyla da müzikal bir şölen yaşatacak.

Gelelim bu görkemli gecenin bizi en çok meraklandıran ve ilgilendiren kırmızı halı hallerine. 58 yıldır merakla izlediğimiz kırmızı halıdan kimler geldiiiii, kimler geçti… Bizde sizler için 90’lı yıllardan günümüze güzel starların unutulmaz kırmızı halı görüntülerini derledik. Bakalım bu gece, sabaha karşı yayınlanmaya başlayacak olan ödül töreninde kimler hangi elbise modellerini ya da tasarım kıyafetleri giyerek geceye damgasını vuracak!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here