Gündüzden Geceye Taşınabilecek Kombin Önerileri

0
2248

Gündüzden Geceye Taşınabilecek Kombin Önerileri

Gündüz giydiğiniz kıyafetleri akşam davetleri içinde değişik şekillerde uyarlayarak kendinize harika kombinler yaratabilirsiniz. Gündüzden geceye taşınabilecek kombin önerilerinde en basic giyilen bir tişört bile akşam davetlerinin kurtarıcı haline dönüşebilir.

Gündelik şıklıkda her an giyilebilen basic tişörtler akşam davetleri için değişik şekillerde kombinlenebilir. Tişörtümü akşam şıklığına nasıl uyarlarım diye fazla düşünmenize gerek yok. Tişörtünüzün üzerine takacağınız büyük bir kolyeyle şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Büyük taşlı kolyeler hangi parçayla bütünleşirse bütünleşsin hoş bir zarafet meydana getirirler. Üzerinize giyeceğiniz blazer bir ceket ve jean pantolununuzla istediğiniz geceye katılabilirsiniz. Ayakkabı olarak stiletto en büyük kurtarıcılarınızdan biri olacaktır.

Boyfriend pantolununuzla beraber gündelik olarak rahatlık içindesiniz ama bu parçayı geceye nasıl uyarlayacağınızı bilmiyorsunuz. En büyük kurtarıcınız bilekten bağlı açık ayakkabılar olacaktır. Topuklu ayakkabıyla boyfriend pantolonun havasını değiştirebilir ve elinize alacağınız şık bir clutch çantayla bu rahat pantolonu inanılmaz şekilde gece şıklığına uyarlayabilirsiniz.

Joker parçalarınızı dolaptan çıkarmaya başlayın. Kendinize gündelik kıyafetler seçmeyi unutmayın. Gündelik kıyafetlerinizi dolaptan çıkarın ve klasik parçalarla bir araya getirmeye deneyin. Spor ayakkabılar sizi enerjik bir görünüme kavuşturur. Fakat bu ayakkabıları akşam davetleri içinde uygun hale getirebilirsiniz. Penye maxi boy elbisenizle beraber spor ayakkabı giyip üzerine deri bir ceket giyerek akşam şıklığı elde edebilirsiniz. Bu kombinde en kurtarıcı parçanız şüphesiz ki takılarınız olacaktır. Aksesuarlarınızı çekinmeden takıp takıştırın. Önemli olan gece şıklığı için hoş bir görüntü yaratmaktır. Bol bilezik kullanıp parlak küpelerden yardım almalısınız. Saçınızı topuz yaparak spor görünümü klasik bir çizgiyle dengeleyin. Boynunuza klasik renkte fular bağlayarak spor ayakkabınızın enerjik görünümünü sakin bir hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here