Kadın Çanta Modelleri

0
784

Yeni sezon kadın çanta modelleri, sonbahar kış sezonu ile birlikte vitrinlerdeki yerini aldı. Çanta trendleri arasında; leopar ve yılan desenleri, taşlar, ışıltılar ön planda. Sezonda en çok dikkat çeken animal print modeller oldu. Sadece çantalarda değil, ayakkabı ve giyimde de karşımıza çıkan desenler bir süre daha etkinliğini sürdüreceğe benziyor.

Sırt çantaları ve bel çantaları da değişik formlu çantalardan en sevilenleri. Bu sezon sıkça gördüğümüz bel çantalarının yanında, en kullanışlı modellerden olan kadın sırt çantaları da popülerliğini koruyor. Kullanım kolaylığı, rahat taşıma ve çok malzeme kapasitesiyle sırt çantaları favorimiz.

Küçük çantalar da sezonun favorilerinden, zincirli küçük çanta ise en iddialılarından. Sonbahar kış kadın çanta modelleri arasında dikkat çeken diğer bir parça ise peluşlar. Peluş çanta, mevsime adapte olan formu ile tercih sebebi.

Çanta kullanımında renklerden kaçmamak gerekir. Havalar serinleyince kıyafet ve aksesuar seçimlerimizde de koyu renklere kaçıyoruz. Ancak aksesuar seçimleri ile renklenmekte fayda var. Siyah ve tonları her daim dolabımızda durması gereken parçalar olmakla birlikte, zaman zaman çanta ile stilimizi farklılaştırmanın yolu da renklerden ve detaylardan geçiyor.