Kadın Gömlek Modelleri

0
525

Gömlekler, dolabımızın klasik parçaları gibi görünse de, kot pantolonlar ve eteklerle de kombinleyebildiğimiz giysilerimizden. Sıradan beyaz bir gömlek ile nasıl stil görünebilirsiniz?

Kadın gömlek modelleri, ofis giyiminin en favori parçalarındandır. Özenli görüntü oluşturdukları gibi şık görünmemizi de sağlıyorlar. Beyaz bir gömlek her kadının dolabında olması gereken parçalardandır. Onu isterseniz Jean pantolonunuzla, isterseniz de klasik pantolonunuzla uyarlayabilirsiniz. Jean seçimiyle sporlaştırırken, klasik tercihlerle resmileştirebilirsiniz.

Son yıllarda favori olan kot parçaları kombinleme trendi, kot gömlek uyarlamanız için yerinde bir tercih olacaktır. Kadın gömlek modelleri denilince aklımıza gelen bir diğer parça ise siyah gömlekler. Birkaç parça siyah gömlek mutlaka dolabınızda olmalıdır. Onlar en kurtarıcı parçalardandır ve en zamansız anlarınızda kurtarıcınız olur. İş görüşmeleri, resmi toplantılar gibi durumlarda elimiz hemen gömleklerimize gider. Sokak stilinde de özellikle kot pantolonlarla gömlek seçimleri şık algı oluşturuyor.

Kadın gömlek modelleri her sezon çeşitlilikler gösterirken, volanlar, tüller, işlemeler, pullar ve ışıltı detayları bayan gömleklerini süslüyor. Yüksek bel bol pantolonlarla tercih edildiğinde ise şık görüntüsünün yanında boyu da olduğundan uzun gösteriyor. Resmi olduğu kadar, spor da kombinleyebildiğimiz ve gardıroplarımızın favorisi olan gömlekleri stilinize dilediğiniz gibi uyarlayabilirsiniz.