Kadın Kaban Modelleri

0
845

Sonbaharın gelmesiyle dolaplarımızı değiştirmeye başladık. Yazlıkların yerini daha kalın kıyafetler ve dış giyim ürünleri almaya başladı. Dış giyimin en popüler parçaları olan ceketler ve kabanlar en favori giyimlerimizden. Kış hazırlıklarına da başladığımız şu günlerde büyük markalar da kadın kaban modelleri piyasaya çıkarmaya başladı.

Deve Tüyü Renginin Zengin Duruşu

Kaban modellerinden sezonlar geçse de popülerliğini yitirmeyecek bir renk varsa o da deve tüyü rengidir. Zengin gösteren deve tüyü kaban, en şık olmak istediğimiz anlarda imdadımıza yetişen ve şıklık algısı oluşturan detaylardan.

Renkler

Renk kombinlerini cesurca yapabileceğimiz bir sezon var önümüzde. Bu kış yine renkli kabanlar trendler arasında. Maviler, lilalar, kırmızı tonları ve pembeler favori kadın kaban modelleri arasında yer alıyor.

Uzun & Oversize Kaban Trendi

Eski Türk filmlerinde sıkça gördüğümüz uzun kabanların nasıl şık durduğunu hatırlamamak elde değil. Birkaç sezondur gördüğümüz uzun kabanlar yine popülerliğini koruyor. Kadın kaban modelleri arasında bir diğer trend de oversize kabanlar. Farklı görünmeyi seven kadınların tercih edeceği oversize parçaları her yerde bulmak mümkün.