Kahve Maskesi İle Gençleşin

0
841

Kahve Maskesi İle Gençleşin
Türk kahvesi ile cildinizi güzelleştirmek mümkün. Türk kahvesi ile yapacağınız maske ile sağlıklı daha nefis bir görünüme kavuşabilirsiniz. Türk kahvesinin  bu mucize özelliği ile hem cildinizi temizleyecek hem de kan dolaşım hızınız artacaktır. Bu da cildinizin daha sağlıklı daha canlı bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Kahve ile Cilt Maskesi
Cildinizin daha sağlıklı daha canlı bir görünüme kavuşmasını sağlamak istiyorsanız kahve maskesini deneyebilirsiniz.Canlılık verici özelliği sahip kahve maskesi ile sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun için gereken malzemeler bir tatlı kaşığı kahve, bir tatlı kaşığı su ve limonu karıştırın. Bu şekilde karışımı uygulayarak cildinizde kurumasını sağlayın. Daha sonra ılık su ile cildinizi kahveden arındırın. Cildinizde değişimin farkında olacaksınız.

Kahve Maskesi ile Peeling
Cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulmak için kahvenin mükemmel etkisinden yararlanın. Bunun için bir tatlı kaşığı kahvenin içine 2 tatlı kaşığı badem yağı ve 2 tatlı kaşığı da zeytinyağını karıştırın. Karışımı hazırladıktan sonra yüzünüze sürün. Maskeyi uyguladıktan sonra maskenin kurumasını sağlayabilirsiniz. Maskeyi haftada 1 gün uygulayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here