Kına Gecesi İçin Stil Önerileri

0
3630

Kına Gecesi İçin Stil Önerileri

 

Gelin adayları kına gecesi günlerinde daha farklı konseptler sergilemek için adeta birbirleriyle yarışıyor. Artık geleneksel kına gecesi günleri çok eskide kaldı. Gelinler kına geceleri için birkaç elbise birden giyerek bu özel geceyi daha unutulmaz kılmak istiyorlar.

Kına gecesi için stil önerileri
Kına gecesi için stil önerileri

 

Kına gecesinin en çok tercih edilen kıyafetleri arasında bindallılar gelir. Bordo ve yeşil tonları ile genç kızların tercih ettiği bindallılar, genellikle altın rengi ve gümüş rengi işlemelerle süslüdür. Alt kısmı şalvar şeklinde olan işlemeli tasarlanmış olan kına kıyafetleri sıklıkla tercih edilen kına kıyafetleri içerisindedir.

 

Kına gecesi  için stil önerileri içinde; kaftanlar yer alır. İç kısmı düz renk ipek pijama üst kısmında ise uzun işlemeli ve telli kıyafet yer alır. Baş kısmında ise fesi andıran şapka bulunur. Şapkanın arka kısmında ise uzun tül bulunur. Bu tül pullardan veya simlerden süslenmiş olabilir.  

 

Seçeceğiniz konsepte göre kına stilinizi belirleyebilirsiniz. Kına gecenizi kır ortamında yapacaksanız; sizin için şalvarlı olan modeller daha uygun olacaktır. Dostlarınızla ve sevdiklerinizle beraber eğlenirken hem şık  hem de rahat bir şekle bürünebilirsiniz.

Kına stilinde ayakkabı tercihi de son derece önemlidir. Şalvar takımlarla beraber yemeni tarzı topuksuz olan ayakkabıları tercih etmelisiniz. Kaftan tarzı kına kıyafetlerinde ise genellikle aynı renkte bir babet tercih edilir. Babetlerinizin üzerinde işleme detaylarda yer alırsa kına kıyafetinizle daha uyumlu bir kombin yapmış olursunuz. İşlemeler ve etnik detaylar kına gecesi stil öneri içiersinde sıklıkla kullanılır. Geleneksel bir adet olduğu için etnik detaylardan da yararlanmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here