Kış Kombinleri

0
670
kış kombinleri

Mevsimler giyim stillerimize yön verirken kış aylarında elbette yazın olduğundan daha kat kat giyimler yapmak zorunda kalıyoruz. Bu durumda dış giyim ürünleri oldukça önemli yer kaplıyor. Kabanlar, ceketler ve montlar vazgeçilmez kıyafetlerimiz oluyor. Sezonda trend olan pelüş kaban modelleri ve kurtarıcı parça kaşe kabanlar öne çıkıyor. Kış kombinleri vazgeçilmezi olan triko kazak modelleri ise dolaplarımızın vazgeçilmezleri arasına giriyor.

Kış kombinleri arasında pelüş mont ve kabanlarla tercih edilen trikolar, jean pantolon modelleri ve ayakkabı tercihi olarak sezonda postal botlar dikkat çekiyor. Oversize montlar ise yükselişe geçerken, salaş giyimler sadece dış giyimde değil pek çok giyim ürününde kendini gösteriyor. Trikolar, gömlekler, ceketler de oversize görünümlerden örnekler veriyor.

Yeni sezon kazak modellerinde dikkat çeken detaylar; volanlar, pileler, payet işlemeleri, nakışlar ve neon renkler oluyor. 2019/2020 kış trendleri arasında önemli yer tutan deri görününler de renkli stillere imza atıyor. Deri dokusu; pantolon, ceket, etek gibi pek çok giyimde sezonda vitrinleri doldurdu. Kış stilinin en çok kullanılan ve işlevsel parçalarından biri de şallar oldu. Yumuşacık dokusu ile dikkat çeken şal modelleri sezonun sevilen aksesuarı oluyor.