Kışın Vazgeçilmezi Eldivenler

0
1134

Kışın Vazgeçilmezi Eldivenler

Kış günleri giderek kendini göstermeye başlayınca dolaplardan çıkan karakteristik parçalardan biri de kuşkusuz eldivenler oluyor. Geçmişten günümüze modada her zaman var olmuş olan eldivenler soğuk sonbahar günleri, serin ilkbahar ayları ve özellikle de kış sezonunda vazgeçilmezimiz oluyor.

Eldivenler örgü, deri ve birçok kumaş kullanılarak tasarlanıyor. Her sezon farklı model, doku ve renklerle karşımıza çıkan eldivenler bileklere yada dirseklere kadar uzanabiliyor. Adı her zaman aynı kalsa da trendleri oldukça değişim halinde. Birçok grupta adlandırabileceğimiz eldivenler abiye ve gelinlikler için ipek kumaşlardan tasarlanırken, günlük kombinlerimizde değişik model ve kumaş seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca yaşa ve kullanacağınız mekana göre farklılık gösteriyor.

Tarz oluştururken ya da farklı bir duruş sergilerken eldiven kullanmanın yeri önemlidir. Geçmişte statü gösteren bir simge olarak kullanılmış olan eldivenler daha çok zengin ve asil kadınlar tarafından kullanılıyordu. Günümüzde ise artık herkes tarafından kullanılan modern bir aksesuar.

Olmazsa Olmaz Yün Eldivenler

Kış döneminde şüphesiz en çok kullanılan spor görünümleriyle dikkat çeken yumşacık örgü eldivenler. Daha çok günlük tarza hitap eden ve gençler tarafından tercih edilen bu eldivenler yine 2016 Kış sezonundaki yerini koruyor. Örgü eldiven kullandığınızda bere ve kaşkol ile tamamlayarak doğru bir kombin elde edersiniz.

Eldivenlerde Deri Farkı

Her ne kadar soğuk havalar söz konusu olduğunda aklımıza örgü eldivenler daha çok gelse de 2016 Kış sezonunda deri eldivenler oldukça revaçta. Kadınları daha asil, güçlü, şık gösteren, güzelliğinizi ve stilinizi yansıtacak olan farklı modellerdeki deri eldivenler bu sezon trendler arasındaki yerini çoktan aldı! Sezonun trendleri arasında olan kürkler ve kürk detaylı kış kıyafetlerini, deri eldivenler ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 

Her yaştan kadına hitap eden deri eldivenler sadece siyah tonlarda değil pembe, gold ve daha birçok renk alternatifiyle öne çıkıyor. Ayrıca geometrik desenli birkaç rengin birleşimiyle tasarlanan deri eldivenler spor bir görünüm oluşturmaktadır. Bilek kısmı kürklü deri eldivenler dış giyimle bütün oluşturmaktadır. Bayanelbise.com editörlerinin sizler için hazırladığı galeride hangi markada hangi ürünler var rahatlıkla bulabilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here