Kot Gömlek Kombinleri

0
2217

Kot Gömlek Kombinleri

Kot gömlekler her ne kadar popülaritesini kaybetmiş gibi görünse de sokak modasında kadınların kombinlerini tamamlamaya devam ediyor. Her kıyafetle mükemmel şekilde uyum sağlayan kot gömlekler, hem klasik hem de spor tarzla başarılı şekilde tamamlanabiliyor.

Deri pantolonlar vitrinleri süslemeye başladıkça nasıl kombinlenir sorusu da akıllara gelmeye başladı. Deri pantolonları en iyi tamamlayan parçalardan biride kot gömlekler. Kot gömleğinizle deri pantolonuzu kombinleyerek sokak stili elde edebilirsiniz. Hem rahat hem de şık bir görünüm için deri pantolon kot gömlek kombinleri oldukça ideal bir görünüm kazanmanızı sağlar.

Kot gömlekler en iyi kombin oluşturabileceğiniz parçalardan biri de kot pantolonlar. Denim on denim akımına kendinizi kaptırarak kot stili yaratabilirsiniz. Fakat bu akımda dikkat etmeniz gereken nokta; bir parçayı daha koyu seçmeniz. Aynı tonlarda olmamasına dikkat etmeniz gerek.

Kot gömleklerinizi blazer ceketlerle de tamamlayabilirsiniz. Balzer ceketler özellikle de bahar aylarında harika bir kombin oluşturmanızı sağlayacak. Kot gömlek, blazer ceket ve deri eteğiniz iyi bir üçlü oluşturacak ve sizi günün şık bayanları arasına sokacak kombinlerden biridir.

Denim gömleklerinizi mini eteklerle kombinlemek istiyorsanız kabarık mini etekler seçmeye özen gösterin. Gömleğin etek uçlarını eteğinizin içine sokun ve belinize bir kemer takarak rahat ama şık bir kombin oluşturun. Maxi eteklerle kot gömleklerinizi kombinlemek için pileli maxi eteklerden yardım alabilirsiniz. Burada önemli olan kot gömleğinizin etek ucunu her zaman eteğinizin içine sokmaktır. Bu kurala dikkat ettiğiniz sürece kot gömleğiniz her zaman daha şık görünecektir. Denim gömleğinizin kollarını havanın sıcak olduğu günlerde geriye kıvırmayı unutmayın. Denim gömlekler eteklerle giyildiğinde spor kolyelerle zenginleştirilerek daha iyi bir kombin elde edilebilir.

Kot Gömlek Kombinleri
Kot Gömlek Kombinleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here