Maskülen Kaban Modası

0
1874
Maskülen Kaban Modası

Maskülen Kaban Modası

İlk olarak kadınların smokin giymesi ile başlayan maskülen trendinin önü kesilemedi ve ceket, yelek, pantolon.. Birçok parçada etkisini gösterdi. Maskülen stilde kravat ve fuları eksik etmemek cazibeli bir kadın silüeti yaratmak için önemli. Maskülen akımına kapılan ünlüleri de görmek mümkün. Kadife ceketi ve papyonu ile Kate Moss maskülen tarz başı çekerken, top model Cara Delevingne onu takip ediyor.

Net bir çizgi ile güçlü ve erkeksi bir görünüm oluşturmak isteyen kadınlar tarafından rağbet gören bu trend oversize kabanlarda karşımıza pantolon askıları ve oxford ayakkabılar ile kombinlenerek çıkıyor.

Maskülen Kaban Modası
Maskülen Kaban Modası

Maskülen Kaban Nedir?

Bu tarza hitap eden kabanlar oversize dediğimiz büyük ve bol olan parçalardır. İlk başta garip gelebilir fakat yılın en trend kabanları arasında ve aynı zamanda kullanım açısından hayli şık ve rahat. Sokakta herkesi bol bol giyinmiş görünce elbette bu trende de alışacağız değil mi?

Maskülen Kaban Modası
Maskülen Kaban Modası

Maskülen Kaban Avantajları

Bu kabanlardaki bolluğu egale etmek için skinny jean pantolonlar ile ya da dar formlu elbise ve etekler ile giymelisiniz. Kabanınızı kemer ile kullanarak sezonun trendini yakalar ve göz alıcı bir şekilde stil sahibi olursunuz.

Maskülen kabanların bir diğer avantajı ise soğuk kış günlerinde altına ceket, kalın kazak giyebilmemize imkan vermesi ve bizi sıcak tutması. Bu kabanları giyerken tamamen erkek çocuğuna dönmemek için ayakkabınızı seksi kırmızı renk ve feminen modellerde seçebilirsiniz.

Bu kabanlar salaş bir görünüme sahip olduğu için uzun atkılar ve bere kullanmayı sevenler için ideal bir seçenek. Bununla beraber kilo problemi olanlar için hem fazlalıklarını gizleme hem de şık ve trendy olma imkanı sağlar. Gün içinde rahat hareket imkanı sağlayan askılı çantalar ile bu kabanları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here