Meghan Markle Hamile

0
546

Saraydan gelen açıklama ile, İngiltere kraliyet ailesine yeni bir üye daha katılacağını öğrendik. Kısa bir süre önce görkemli bir törenle evlenen Meghan Markle ve Prens Harry’den güzel haber geldi. Meghan Markle hamile.

2019 ilkbaharda doğması beklenen bebek, tahtın yedinci varisi olacak. Katı kuralları ile bilinen İngiltere kraliyet ailesinin, yeni gelin Meghan Markle’ın giyim stili ile ilgili küçük sorunlar yaşadığı konuşulmuştu. Şimdilerde bebek bekleyen çiftin bebeğinin annesine mi benzeyeceği yoksa babası gibi mi olacağı şimdiden konuşuluyor. Hayranlarını oldukça heyecanlandıran çift enerji veren halleri ve neşeli tavırları ile dikkat çekiyor. ‘Meghan Markle hamile’ haberi magazin gündeminde oldukça etki uyandırdı. Yaptıkları her şeyle konuşulan kraliyet ailesi bu kez güzel haberle gündeme geldi.

Kate Middleton hamile stili ile oldukça beğeni toplanmıştı. Her alanda kıyaslanan Meghan Markle ve Middleton stilleri konusunda da oldukça konuşuluyor. Kate Middleton, ilk günden bu yana ilham veren stili ve prenseslere yakışır tazı ile dikkat çekiyor. Meghan Markle’ın ise hamile stili ile şimdiden merak uyandırdığı kesin.