Metalik Payetli Elbise Modelleri

0
1594

Son dönemde sıkça karşımıza çıkan payetli elbiseler sezonun trendi. Sadece elbiselerde değil bluzlar, sweatler hatta eşofmanlarda da payet detaylarını görüyoruz. Yani öyle ki payet abiye bir detay olmaktan çıkıp günlük giyime de girdi.

Dua Lipa’dan ünlü blogger Chiara Ferragni’ye kadar dünyaca ünlü birçok isim de payetli elbise modellerini gördük. Yılbaşı da yaklaşırken, ışıl ışıl parıldamak isteyenler için payetli elbise bulmak artık çok kolay. Kına gecelerinin de vazgeçilmezi olan payetli elbiseler girdiğiniz ortamda ışıldamanız için birebir parçalar. Payetli kısa elbise modelleri ışıl ışıl kıyafetlerin en favori olanlarından. Bugün vitrinlerde sıkça rastladığımız payetli elbise modelleri artık ulaşılması kolay giyimlerden. Sezonda sadece payetlerle ışıldamıyoruz. Metalik görünümlü detaylar da ön planda. Gümüş elbise modelleri en favori olanlarından.

Yılanlar, leoparlar ve daha birçok hayvan deseni yani sezonun trendi animal print bütün dünyayı etkisi altın almışken, 2019 yılına az bir zaman kala payetler ön plana çıktı. Modanın her geçen gün değişim yaşadığı ortada. Bakalım sırada hangi trend bizi bekliyor olacak. Hep beraber göreceğiz.