Moda Çiçek Açtı

0
1514

Doğanın çiçek açmaya başladığı şu günlerde kıyafetlerimizde de çiçekler açtı. Bahar’ın gelmesiyle koyu renklerden biraz olsun sıyrılıp canlandık diyebiliriz. Pudralar, beyaz, lila ve tonları, maviler vitrinleri süslemeye başladı. Elbise sezonu ise açıldı diyebiliriz. Bir süredir trend olan çiçek desenleri bu sezon da trendler arasında. Elbise, bluz, pantolon, etek ve aksesuarlarda çiçek desenini göreceğiz.

ELBİSELER

Çiçek desenli elbisenizi Sonbahar – Kış sezonunda opak bir çorapla ve hırkayla birleştirerek mevsime uyarlarken İlkbahar – Yaz sezonunda ise daha özgür stillerde kullanabiliriz.  Çiçekli elbiseleri; spor ayakkabılarla da kullanabileceğiniz gibi şık bir babet ve yine topuklu ayakkabılarla da kullanabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça fazla olan bu elbiseler zor zamanlarınızın kurtarıcısı olacak nitelikte.

ETEKLER

Rengârenk etekler çiçek deseniyle buluşunca içimizi ısıtan kombinler yapmak şart oldu. Çiçekli eteğinizi isterseniz en sakin parçayla “beyaz basic tshirt” isterseniz de daha farklı şekillerde kullanabilirsiniz.  Sneaker veya babet ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

PANTOLONLAR

Yine birkaç sezondur vitrinleri süsleyen çiçekli pantolonlar bu sezon da oldukça revaçta. Geniş paçalı ve dar paçalı pantolonlardan cigarette pantolonlara kadar birçok modelde çiçek deseni karşımıza çıkıyor. Bazen de detaylarda kullanılan çiçek deseni her haliyle trend alarmı veriyor.