Mükemmel Parçalarla Tarzını Yansıt

0
2531

Mükemmel Parçalarla Tarzını Yansıt

 

Kadınların dolaplarında bulunan kıyafetler arasından vazgeçemedikleri muhteşem parçalar vardır.  Muhteşem parçaları kullanarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilir ve kendinizi modanın içinde daha iddialı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

 

Dolabınızdaki en iyi parçalardan biri mutlaka siyah elbisenizdir. Üzerinde dantel detaylar yer alan favori parçanızı; şık ve kırmızı ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz gibi aksesuar olarak kırmızı küpe ve kolye ile kombinleyebilirsiniz.

 

Kış mevsimi için en çok tercih edilen ceketlerden biri de; kadife ceketlerdir. Kadife ceketinizi doğru bir şekilde kombinleyebilmek için altına paçaları dar olan skinny pantolonlar tercih edebilirsiniz. Renk tercihinde ise daha çok koyu renklerden ilham almalısınız. Bordo, lacivert ve siyah blazer ceketin altına giyebileceğiniz pantolon renkleri arasında yer alır.     


Diyelim ki elinizde üzeri işlemeli bir gömleğiniz var. Üzerindeki işleme renginden bir pantolon tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızı da yine işlemelerin renklerinden uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Dolabınızdaki favori parçalarından birini işlemeli gömlek olarak seçmeyi unutmayın. Üzeri çiçekli pazen yünlü kumaştan bir elbiseniz varsa çiçeklerin renginden düz renkli babet tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde takılarınızı da aynı renklerle kombinleyerek şık bir görünüm içine girebilirsiniz.

 

Mükemmel parçalarınızdan biri de kaşe dar pantolonlarınız olabilir. Üzerine balıkçı yaka düz renk kaşmir kazak giyerek, aynı zamanda uzun kolye ile beraber hareketlilik katabilirsiniz. Yaz günü için giyebileceğiniz mükemmel parçalardan biri de; keten elbiselerdir. Keten elbisenizle beraber sandalet giyebilir ya da terliklerle beraber yaz günlerinin sıcaklığını hissetmeden şık bir şekle bürünebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here