Ofis İçin Stil Önerileri

0
1154

Çalışan kadınlar zamanının büyük çoğunluğunu ofiste geçiriyor. İster özgür bir stiliniz olsun isterseniz klasik giyinin özellikle toplantı dönemlerinde kurtarıcınız olacak kıyafetlere ihtiyacınız vardır. Bazen düşünecek zamanınız olmaz ve harekete geçmeniz gerekir. Bazen hiçbir şeyi beğenmezsiniz. İşte böyle anlarda kurtarıcı kombinler imdadınıza yetişir.

Klasik pantolonlar, özellikle yüksek bel pantolon modelleri şık duruşları ile ofis stilinin favori parçaları arasında bulunuyor. Onları isterseniz şık bir bluz ile isterseniz de gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Pantolon ceket takım kombinleri son dönemde çok popüler ve ofis stilinin de en trend tercihlerinden biri.

Elbiseler ise vazgeçilmez kıyafetlerimizden ve iş hayatının da sevilen tercihlerinden. Tek parça rahatlığı eşliğinde şıklık yakalamak için ve feminen yapıları ile ilgimizi çeken elbiseler ofis giyiminin trendlerinden. 2019 etek modelleri arasında dikkat çeken piliseli etek, ofis stilimize de hareket katıyor.

Stilettolar ise giyimi zor olsa da kadın ayakkabı ürünleri arasında şüphesiz en iddialı olanı. Ayakkabı tercihlerinin ne kadar önemli olduğu tartışılmaz elbette. Düz babet, uzun çizme ve mevsimine göre sandaletler de tercihler arasında bulunuyor.