Oscar Ödül Töreninde Kim Ne Giydi?

0
1494
Rachel McAdams August Getty
Rachel McAdams August Getty

Dünya’nın merakla beklediği Oscar Ödül Töreni’nin 88.si, Dolby Theatre’da gerçekleşen muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu. 88. Oscar Töreni’nde, her zaman olduğu gibi kırmızı halı seremonisi en çok merak edilenler arasındaydı. Bir diğer merak edilen şey de daha önce 5 kez Oscar’a aday gösterilen Leonardo Di Caprio’nun ödül alıp alamayacağı idi. Gel gelelim dün gece sabaha karşı başlayan ve muhteşem bir şekilde devam eden gecede, Leonardo’nun ismi anons edildi. Azimle savaşan Leonardo Oscar’ın sahibi oldu.

Peki, bu mükemmel gecede Dolby Theatre’ın kırmızı halısını taçlandıran güzeller ne giydi dersiniz? Bu seneki kırmızı halı seremonisinde şıkların sayısı daha fazlaydı. Armani, Zuhair Murad, Valentino, Givenchy gibi ünlü marka ve tasarımcıların gece kıyafetlerini bir askı gibi taşıyan ünlü yıldızlar, moda severler ve moda otoriteleri tarafından beğeniyle karşılandı. Tabii ki bu gecede giyimiyle gölgede kalanlar da vardı. Daisy Ridley, Alicia Vikander ve Reese Witherspoon bu isimlerden birkaçıydı.

Naomi Watts, Olivia Wilde, Charlize Theron, Lady Gaga ve Rachel McAdams ise gecenin en şıklarındandı. Kırmızı halıda sıkça karşımıza çıkan bu isimler, her defasında şıklık bayrağını ellerinde taşıyor. Kırmızı halıda bizi şoka sokan bir ismi de anmadan geçmek istemiyoruz. Titanic filmiyle hafızalarımıza kazınan Kate Winslet, gecede tercih ettiği gece kıyafetiyle gerçekten de vasat bir haldeydi. Zaten yıllardır veremediği fazla kiloları varken neden parlak bir kumaştan elbise tercih etti, gerçekten anlamakta güçlük çekiyoruz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here