Püsküllü Çizme Kombinleri

0
2370

Püsküllü Çizme Modası

Kış mevsiminin aranan çizme modellerinden bir haline gelen püsküllü çizmeler salaş ve rahat görünümü ile kadınların vazgeçilmez çizme modellerinden biri olmaya aday. Püsküllü çizmelerinizi gündelik giyim için başarılı şekilde kombinleyebilir ve kendinize retro bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Püsküllü çizmelerde zirve yapan renklerin başında kahverengi geliyor. Bu tip çizmeleri kombinlerken üzerinizdeki tek star parçanın çizmeleriniz olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Püsküllü çizmeler yapı itibarı ile hareketlidir. Kısa eteklerle veya dar pantolonlarla beraber kombinlendiğinde  trend bir görünüm elde etmenizi sağlarlar. Püsküllü çizmeleri şık olmak adına günlük hayat içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geçmiş senelerin Ugg bot modasının yerini almaya aday olan pisküllü çizmeler daha çok rahatlıkları nedeni ile tercih ediliyor.

Püsküllü çizmelerinizi senenin trend parçaları ile bir arada kullanmayı unutmayın. Yeni sezonda kış modasında yeniden görmeye alışık olduğumuz yırtık jeanlerle birlikte giymeyi deneyebilirsiniz. Bu tip çizmeler her ne kadar kış mevsimine özgü gibi görünsede; pek çok ünlü isim tarafından yaz mevsiminde de başarı ile kullanıldı. Kısa jean şortların altına giyilen püsküllü çizmeler kadınlara salaş ve asi bir görünüm kazandırdı.

Modanın trend parçalarını herkesin üzerinde görmekten sıkıldıysanız püsküllü çizmelerden de bir süre sonra şikayetçi olabilirsiniz. Rahatlığı ile vazgeçemediğiniz püsküllü çizmelerinizi kombinlerken özgün parçalardan yardım almayı unutmayın. Renkli pançolar, çizme rengiyle uyumlu gömlekler, parlak broşlar veya salaş tişörtler püsküllü çizmelerinizi kombinlerken size yardımcı olacak parçalar arasında yer almaktadır.

puskullu-cizmeler
Püsküllü Botlar

 

Processed with VSCOcam with e8 preset
Püsküllü Çizme
puskullu-cizme--
Püsküllü Çizme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here