Salaş Kazak ile Kombin Önerileri

0
2432

Salaş Kazak ile Kombin Önerileri

Kış mevsimlerinin vazgeçilmez giysilerinden biri kazaklar… Peki bu salaş kazakları nasıl kombinleyeceğiniz hakkında hiç fikriniz yok mu? İşiniz çok basit! Vücut tipinize ya da zevkinize göre giydiğiniz salaş kazakları kombinlemek hiçte zor değil. Bol formlarda karşımıza çıkan salaş kazaklar rahat ve spor bir görünüm sergiler. Bu nedenle altına giyilen parçalar denge kurmak amacı ile daha dar formlarda seçilmelidir.

Salaş kazakların daha çok elbise olarak giyilmeye başlayacağı yeni sezonda, nasıl kombin oluşturmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Salaş kazağınızı elbise olarak giymek istiyorsanız; bedeninizden daha büyük bir kazak edinmelisiniz. Bu tip salaş kazaklar uzun çizmelerle beraber harika bir görüntü yakalamanızı sağlar. Dilerseniz altına tayt giyerek kış şıklığını yakalayabilirsiniz.

Salaş kazak tercihlerinde bu yıl daha renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Kazağınız salaş ve çok renkli ise diğer kısımları sade tutmaya dikkat edin. Aksi takdirde kazağınızın bütün renk cümbüşü kaybolacaktır. Uzun kollu renkli veya tiftikten meydana gelen salaş kazaklarınızı bu yıl dar parçalarla bir arada kullanabilirsiniz.

Bu yıl salaş kazaklarda tek renge bürünme havası oldukça popüler. Siyah oversized kazağınızı yine siyah deri tayt ve siyah çizmelerle kombinlerseniz görünüşünüz muhteşem olacaktır. Aynı renk giyinmek sizi hiç bir zaman hataya düşürmez. Siyahlar içinde hem daha feminen görünecek hem de siyah renginin asi havasını üzerinizde taşımış olacaksınız. Ayrıca siyah bildiğiniz üzere daha zayıf gösterecektir! 🙂

Kazağınızın sade bir rengi olduğunu düşünüyorsanız; içinize kontrast renklerde bir gömlek giyip yakalarını dışarı çıkarabilirsiniz. Aynı renkten bir bant takıp saçınızda da bu kontrast uyumunu yakalamanız mümkün. Salaş kazaklarla maxi boy etek giymek kesinlikle bir moda hatasıdır. Mini etekler, taytlar, skinny pantolonlar salaş kazaklarla en uyumlu parçalardandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here