Sevgililer Günü Erkek Kombinleri

0
3571

Sevgililer Günü Erkek Kombinleri

 

Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte kadınları olduğu kadar erkekleri de kıyafet seçme konusunda büyük bir telaş sardı. Bayanelbise.com editörleri olarak, sevgililer günü erkek kombinleri konusunda beylerin merak ettiği her şeyi bu yazımızda açıkladık! 

 

Sevgililer günü erkek kombinlerinde sıklıkla kullanılan renklerin başında kırmızı, siyah ve beyaz gelir kadınlar da olduğu gibi erkekler de özel gün kıyafetlerinde bu renklerden faydalanabilirler. Özel geceler için daha iddialı ve şık görünmek istiyorsanız; dış giyim ürünü olarak trençkotlardan yardım almayı unutmayın.    

 

İçinize beyaz şık bir gömlek giyip altına siyah bir pantolon tercih edebilirsiniz. Trençkot rengini de siyah tercih etmeyi unutmayın. Giyeceğiniz ayakkabı mutlaka şık ve klasik çizgide de bir ayakkabı olmalıdır.

Bu özel gecede beyaz gömlek yerine açık mavi gömlek tercih edebilirsiniz.  Giyeceğiniz gömleğin altına lacivert bir pantolon seçerek bu özel gece için daha şık bir hale gelebilirsiniz. Kıyafetlerinizde bu tonlar tercih ettiyseniz ayakkabı rengi olarak koyu kahverengi ayakkabılardan yardım alın. Kemer rengi olarak yine açık kahverengi kemerlerden faydalanarak şıklığınızı güçlendirebilirsiniz.    

 

Trençkot yerine şık bir kaban tercih ederek klasik gömleklerinizi romantik bir yemek için tamamlayabilirsiniz. Bu özel gece için siz de şık bir el çantası edinebilirsiniz. İş adamlarının sıklıkla kullandığı deri el çantaları sizi bu özel akşamda da şık hale sokacak aksesuarlardan biridir. Kıyafetinizle uyumlu renklerde şal takarak daha farklı bir tarz sergileyebilirsiniz. Takacağınız şalı kıyafetlerinize uyumlu olarak tercih etmeyi unutmayın. Sevgililer Günü gecesi için şıklık elde etmek istiyorsanız renk uyumlarına daha fazla özen göstermelisiniz. Ceketinizin cep kısmına iliştireceğiniz uygun renk bir cep mendili tarzınızı yılbaşı için üst seviyeye taşıyacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here