Sezonun En Beğendiğimiz Şalları

0
1373

Sezonun En Beğendiğimiz Şalları

 

Yeni sezonla beraber şal modelleri yine kadınların kıyafetlerini tamamlayarak onları çok daha şık bir hale getirecek. Sezonun beğenilen şal modelleri kadınların en fazla tercih ettikleri modeller arasından belirlenmektedir.

 

İpek şallar yeni sezonda gözde şal modellerinden biri olacak. Çift taraflı olan ipek şallar kadınların daha çok ilgisini çekiyor. Uç kısımlarında bulunan püskül detaylar hareketli görünümleriyle kadınları daha şık hale getiriyor.

 

Çiçek tasarımlı şallar kadınların severek kullandıkları modellerden biri. Floral desenlerin şal modellerinde kullanılması kadınlara romantik bir görünüm kazandırıyor. Üstelik renkli görünümleriyle farklı renkte olan kıyafetlerin en iyi tamamlayıcılarından biri.
Leopar deseninin modeli her ne kadar mazide kalmış gibi görünse de bu yıl şal modellerinde sıklıkla kullanılacak. Leopar desenler farklı renklerde biraraya getirilerek desenini görselliği daha da estetik hale getiriliyor.

 

Kadınların severek kullandıkları şal modellerinden biri de; Osmanlı zamanında kullanılan etnik desenli şal modelleri. Orta yaş üzeri kadınların daha çok kullandıkları bu şal modelleri kadınların klasik çizgisine son derece uygun.  

 

Düzensiz çizgilerden oluşan geometrik desenli şallar genç kadınlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Renkleri oldukça dikkat çekici olan bu tip şallarda en sık kullanılan renk; yeşil ve yeşilin tonları. Şallarda yer alan bir diğer desen şekli de; puantiyeler. Puantiyeli şallar oldukça fresh bir görünüm sağlıyor. Bu nedenle bu tip şalınızı spor kıyafetlerinizle bir araya getirebilirsiniz. Tek renk şal tipleri yeni sezonda eskisi kadar ilgi görmeyecek. Karamsar bir ruh hali içine girmenizi sağlayan tek renk şalları kullanabileceğiniz yerler daha çok renkli giyim tercih ettiğiniz kombinler olabilir. Kadınlar rengarenk giyinmekten özelikle de kaçındığı için tek renk şal modelleri bu yıl fazla tercih edilmeyen şal modelleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here