Şık Davetler İçin Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

0
3206

Şık Davetler İçin Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Şık bir davete gideceksiniz fakat kot pantolonunuzdan ayrılmak istemiyorsunuz. Size günlük hayatta da şıklığın kapılarını sonuna kadar aralayan jean pantolonlarınızı şık davetler için kombinlemek istiyorsanız yazımızı okumalısınız.

Şık davetler için kombin yaparken jean pantolon tercihiniz siyah ya da beyaz olmalı. Bu iki renk dışında pantolon tercihi yapmamanız daha uygun olacaktır. Üzerinize giyeceğiniz parça mutlaka şık olmalıdır. Klasik çizgilere kaçan bir gömlek kullanarak pantolon şıklığını tamamlamaya çalışmalısınız. Şık davetler için jean üstüne salaş tişört gibi parçalar kullanmaktan kaçının. Jean pantolonunu salaş görünümünü alarak davete özel bir görünüme kavuşturmak için şık gömleklerden yararlanmalısınız.

Boynunuza ya da kulağınıza takacağınız takıları minimal ölçülerde seçmeyi unutmayın. Sade bir kolye ya da küçük bir küpe bu kombin için oldukça idealdir. Şık gömleğinizi kapatacak tarzda pırıltılı takılara yönelmeyin.

Altına ayakkabı tercihi olarak mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. Bu ayakkabı stiletto olabileceği gibi önü ve arkası açık topuklu ayakkabı da olabilir. Mevsime göre değişen ayakkabı seçiminin mutlaka topuklu olması ilk kuraldır.

Saçlarınızı gece daveti için kot pantolon şıklığı yakalamak üzere şekle sokmak istiyorsanız; düz fön çekip tepede toplayın. Topuz gibi şekiller vermeye kalkmayın. Çünkü bu tarz kot pantolonunuzla örtüşmeyecektir. Havadan toplanmış bir saç sizi daha stil bir görünüme kavuşturur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here