Sırt Çantası Moda Alarmı

0
1198
Sırt Çantası Moda Alarmı
Sırt Çantası Moda Alarmı

Sırt Çantası Moda Alarmı

 

Sırt çantası her mevsimin vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline geldi. Yaz mevsiminde bezlerden yapılan renkli sırt çantaları, kış mevsiminde ise daha çok deri modelleriyle dikkat çekmeye başladı.

 

Kurtarıcı olarak günlük hayatta kullanılabilen sırt çantaları sadece spora giderken ya da dağa çıkarken kullanılmıyor. Alışverişe giderken zımbalı ve püsküllü sırt çantalarını kullanabilirsiniz.

Geniş bir renk yelpazesine sahip olan sırt çantaları aynı zamanda asimetrik modelleri ile de son günlerin en trend parçaları haline geldi. Kutu tarzında üretilen sırt çantaları artık alışverişe giderken bile kullanılabiliyor.

 

 

En trend sırt çantaları arasında yer alan deri sırt çantaları hem spor hemde klasik tarza kaçan kıyafetlerle bile bir arada kullanılabiliyor. Ofisde çalışırken bile deri ve küçük sırt çantanızla birlikte çalışmaya gidebilirsiniz. Oxford ayakkabılar, skinny bir pantolon ve blazer bir ceketle birlikte deri sırt çantanızı kombinleyebilirsiniz.

 

Yaz mevsimi için renkli sırt çantalarınızı kombinlemek daha kolay. Sırt çantalarınıza renkli skinny pantolonlarınız ve renkli bluzlarınız eşlik edecek. Çiçek desenlerinden ve geometrik desenlerden oluşan sırt çantalarınızı rengarenk elbiselerle ve gömleklerle birlikte kullanabilirsiniz. Sırt çantasının kullanım alanı ne kadar geniş olsa da çok klasik tarza kaçan kıyafetlerle bir arada kullanılmaz. Hem sırt çantası hem de kolda taşınabilen çantalarda son günlerde oldukça revaçta. Bu tip bir çantayı klasik kıyafetlerinizle birlikte de kullanabilirsiniz. Günlük hayatta da aynı çantayı spor kıyafetlerinizle bir arada kullanmanız mümkün.

 

Kış mevsimine uygun püskkü sırt çantaları süet modelleriyle de göz dolduruyor. Süet sırt çantanızı yine süet ve püsküllü botlarınızla birlikte kombinleyerek kış mevsimi için şık hale gelebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here