Sneaker Nasıl Giyilir?

0
1603

Sneaker Nasıl Giyilir?

Spor ayakkabılarınızı en iyi şekilde nasıl giymeniz gerektiğini bilirseniz; bir eteği bile spor ayakkabı ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Her yerde ve her ortamda giyilmesi tercih edilmeyen sneaker ayakkabıların nasıl giyileceğine gelin hep birlikte bakalım.

Sneaker ile en uyumlu olan kıyafet herkesin de bildiği gibi; jean pantolonlardır. Pantolon modeli her ne olursa olsun tarz fakat minimal bir tarzda görünürsünüz. Gündelik şıklık için jean ve spor ayakkabı ikilisi yeterli bir ikilidir.

Spor eteklerle beraber sneaker ayakkabılarınızı rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Eteğinizin renkli ve spor özellikte bir etek olmasına dikkat edin. Beyaz sneaker ayakkabılar yaz mevsimi etek altı için ideal spor ayakkabılarındandır. Kalem eteklerin altına sneaker giymeye kalkmayın. Marjinal bir görünüm için tercih etmek isterseniz moda haftasına katılmanız gerekecek.

Mini şortunuzla birlikte giyebileceğiniz en iyi ayakkabı çeşidi spor ayakkabılardır. Kot şortların altına uygun renklerde giyilen spor ayakkabılar spor görüntünüzü daha da güçlendirirler. Mavi kot şortunuzun altına kırmızı spor ayakkabı giyerek renk uyumundan doğan bir şıklık yakalayabilirsiniz. Beyaz kot şortun altına pembe ve kırmızı renkte sneakerlar oldukça uyum sağlayacaktır.

Spor ayakkabılar kışlık modelleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Kış mevsiminde kabnlarınızın altına bile spor ayakkabı giyebilirsiniz. Altı kalın modelleri kullanarak kabanınızı daha sportif bir hale getirebilirsiniz. Sade renge sahip olan bir kaban için, altına giyilmiş olan kırmızı bir sneaker kabanın ifadesini birden bire değiştirecektir.

Siyah ve gri renkleri ile leopar desenden oluşan uzun kabanlarınızı spor ayakkabılar ile giymeyi deneyebilirsiniz. Leopar her ne kadar klasik bir desen gibi görünsede siyah ve gri ile oluşturulduğunda sizi spor bir çizgiye taşır. Altına yine aynı renklerden meydana gelen sneaker tercih ederek gayet marjinal bir duruşa sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here