Trend Alarmı: Elbiselerin İçine Gömlek/Tişört

0
3484
Trend Alarmı Elbiselerin İçine Gömlek Tişört
Trend Alarmı Elbiselerin İçine Gömlek Tişört

Trend Alarmı: Elbiselerin İçine Gömlek/Tişört

2016 Kış sezonunun ortalarında trend olmaya başlayan, elbise içine tişört ya da gömlek modası hız kesmeden trend merdivenlerini tırmanıyor! Sokaklarda sıkça karşımıza çıkan bu trend, defilelerde bile kullanılmaya başlandı.

Moda nankördür. Bugün trend olan bir şey, yarın hiç kullanılmaz ve başka trendler çıkmıştır bile. Ama ne olursa olsun modasız da yapamıyoruz biz kadınlar! 🙂 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna yavaş yavaş girdiğimiz şu günlerde, yeni bir trend akımına kapılıp gideceğiz! Elbiselerin içine giyilen gömlek ya da tişörtler yeni sezonda vazgeçilmez ikilimiz olacak!

Özellikle ince askılı elbiselerin içine giyeceğimiz gömlek, tişört ve bluzlar stilimizi bir adım öne taşıyacak seçimlerden biri haline gelecek. Elbiseniz ve içine giydiğiniz bluz, gömlek ya da tişörtünüzün modeline göre, sneakerslar ya da 2016 İlkbahar/Yaz sezonunun trendi olan kısa ve kalın topuklu ayakkabılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sizlere küçük bir ipucu daha! 🙂 Yine 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda sıkça karşımıza çıkacak olan bandanalarla stilinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz! Henüz havalar tam ısınmamışken dizüstü çizmelerinizle de mükemmel kombinler oluşturabileceğinizi de hatırlatalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here