Triko Elbise Kombinleri

0
4185

Triko Elbise Kombinleri

Kış ayları için çabasız bir şıklık yakalamak istiyorsanız en uygun elbise modellerinden biri; triko elbiseler. Triko elbiselerinizi kombinlerken saatlerce efor sarf etmenize gerek yok. Elbisenizi üzerinize geçirin ve doğru ayakkabı ile birlikte giymeye özen gösterin. Yapmanız gereken tek şey; triko elbisenizle birlikte giyeceğiniz doğru bir ayakkabı seçmek.

Gevşek örgülü triko kazaklar yeni sezonda popüler olan triko kazakların başında geliyor. Dilerseniz saç örgülü triko elbise modellerinden de rahatlıkla harika kombinler oluşturabilirsiniz. Oversized triko kazakları yeni sezonda sokak modasında da sıklıkla göreceğiz. Figür ve simge seven kadınlar için figürlü triko elbiselerde sevilerek kullanılacak. Leopar modası her ne kadar gerilerde kalsa da leopar elbiseler trikoların üzerinde uyumlu halleriyle yeniden kadınların üzerini süsleyecek.

Triko Elbise Kombini
Triko Elbise Kombini

Triko elbise kombinlerinde balıkçı yaka en çok tasarlanan modeller arasında bulunuyor. Boynunuz kısa ölçülerde ise; bisiklet yaka ya da V yaka triko elbiseler giymeyi unutmayın. Dar triko elbisenizi kombinlerken beline ince bir kemer takmayı unutmayın. Taba renk triko elbisenizle yine taba rengin  tonlarında ince bir kemer takın. Böylelikle elbisenizin modeli ortaya çıkacak ve üzerinizde daha zarif görünecektir.

Siyah bisiklet yaka triko elbiseler son günlerde sokak modasında sıklıkla kullanılmaya başlandı. İçine beyaz bir gömlek giyip yakalarını çıkarmak oldukça popüler. Siz de hemen siyah triko bir elbise alarak içine beyaz gömlek giyebilirsiniz. Zıt renklerle elde edilen harika bir kombin oluşturmuş olacaksınız. Bu renkleri isteğinize göre değiştirerek farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Lacivert triko elbisenizin üzerine mor bir kemer takıp içine mor gömlek giyebilirsiniz. Her ne kadar salaş bir parça gibi görünse de triko elbiselerle kış için muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here