Trikolarla Stilini Yansıt!

0
1344

Trikolarla Stilini Yansıt!

 

2016 Kış sezonunda bir hayli trend olan triko kazak, pantolon ve hırkalar, hız kesmeden yükselişini devam ettiriyor. Bu soğuk havalarda içimizi sıcacık tutan yeni sezon triko ürünleriyle modayı takip etmeniz mümkün! Ve bu modayı takip etmek için tonla para dökmenize gerek yok. Ürünün size yakıştığından eminseniz, her ne kadar olursa olsun sıcak tutan ürünlerle harika kombinler elde edebilirsiniz!

 

Yeni sezonda triko salaş kazağınızı giyerek modayı takip etmek istiyorsanız kazağınızı çeşitli pantolonlarla bir arada  kombinleyebilirsiniz. Salaş triko kazağınızla birlikte dar 2016 Kış sezonunun yükselen trendi deri bir pantolon giyerek modayı yakalamanız mümkün. İsterseniz salaş triko kazağınızın altına yünlü bir pantolon giyerek de iş yeriniz için başarılı bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

Yeni sezonda sizi sıcacık tutan kışlık pantolonlarla diğer parçaları bir araya getirip modayı yakalamanız da gayet mümkün. Yünlü pantolonunuzla triko kazakları, balıkçı yaka kazakları ve blazer ceketleri bir arada kullanarak farklı şekillerde değişik ortamlara göre şıklık yakalayabilirsiniz. Modayı yakalamak için sıcak tutan parçaları doğru şekilde bir araya getirmek üzere vücut hatlarınıza da dikkat etmelisiniz. Kalın yünlü pantolonlar size göre değilse; bacak boyunuzu daha uzun gösteren ve bacaklarınızı daha ince gösteren pantolonlara yönelmelisiniz. Yani illa moda diye nasıl durduğunu denemeden triko pantolon almanızı tavsiye etmeyiz! Yüksek bel pantolonlarla da kış mevsiminde sıcak bir duruş yakalayabilirsiniz. Kalın ve yüksek bel pantolonunuzu kış mevsiminde kombinleyerek modayı daha yakından takip edebilirsiniz. 2016 Kış modasında dikkat çeken parçalardan biri olan havuç pantolonlar da stiliniz için sizlere ilham verecek parçalardan biri…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here