Ünlülerin Leopar Desenli Kombinleri

0
1143

Bu sezon podyumlarda bol bol leopar desenli kombinler gördük. Şimdi ulaşabildiğimiz vitrinlere gelen leopar deseni stil sahibi birçok ünlü ismin de kullandığı bir parça.

Sezonlardır vazgeçilmez olan desen leopar, bu sezon aldı başını gidiyor. Her yerde gördüğümüz leopar, ünlü stillerin de favori giyimlerinden. Kendall Jenner, leoparı en çok kullanan isimlerden biri. Leopar desenli kaban, elbise ve daha pek çok detayda leopar kullanan Jenner, deseni en iyi yorumlayan ünlülerin başında geliyor. Leopar desenli kombinler sezonun trendlerinden. Sokak stiline yansıyan leopar desen kaban, ünlü isimlerin kombinlerinde yer verdiği favori giyimlerin başında geliyor. Modaya yön veren isimlerden Victoria Beckham, leopar desenini kullanan isimlerden bir diğeri. Kalem etekleri ve klasik duruşa yakın stili ile dikkat çeken Beckham, tarzı ile beğeni toplayan isimlerden.

 

Genç stilin temsilcisi Kaia Gerber leopar desenini birkaç sezondur üzerinde gördüğümüz isimlerden. Daha çok pantolon tercihlerini leopardan yana kullanan ünlü manken, bu duruşu ile leoparı klasik formundan sıyırıp crop top ve tişört tercihleri ile sporlaştırıyor. Daha uzun süre leopar desenli kombinleri ünlü isimlerin üzerinde göreceğiz.