Yağmur Çizmeleriyle Yapılan Farklı Kombinler

0
1818

Yağmur Çizmeleriyle Yapılan Farklı Kombinler

Yağmur çizmeleri parlak duruşları ve rengarenk modelleriyle genç kızların ayaklarını süslemeye yeni sezonda da devam edecek. Ayaklarınızı koruyan ve renkli stiller ortaya çıkarmanızı sağlayan yağmur kombinlerini gündelik hayata uyarlamanız mümkün.

Yağmur çizmeleri için en iyi kombin şekli tunikler ve taytlar. Kolay yoldan yağmur kombinleri ile beraber şık bir duruş yakalamak istiyorsanızbu ikiliyi tercih edebilirsiniz. Özellikle haftasonu kombinleriniz için ideal parçalardan meydana geliyor. Üzerinize yalın renklerde bir tunik giyerek renkli yağmur çizmelerinizle kombinleyebilirsiniz.

Ofis şıklığı içinde yağmur çizmelerinden faydalanabilirsiniz. Ofis şıklığında yağmur çizmesinin ne işi var dediğinizi duyar gibiyim. Doğru parçaların önemi burada bir kere daha ortaya çıkıyor. A kesim mini eteğinizle beraber siyah yağmur çizmesi giyebilir ve bu kombini opak çorapla tamamlayabilirsiniz. Siyahların kadını olmak istemiyorsanız kırmızı bir kabanla çizme kombininizi şık hale getirebilirsiniz. Rengi göze batmadığı sürece ofiste de yağmur çizmeleri kullanılabilir.

Deri taytlarınıza uygun çizme arayışındaysanız yağmur çizmelerini denemeyi unutmayın. Deri taytınızla beraber aynı renk yağmur çizmesi giyin ve üzerinize salaş bir kazak geçirin. Kalın kabanınızla beraber günlük bir şıklığa erişmiş olacaksınız. Yağmur çizmeleriyle kombin yaparken altta dar, üst kısımda bol parçalar olmasına özen gösterin.

Denim şıklığını yağmur çizmeleriyle bir arada kullanmak istiyorsanız kot etek, kot gömlek ve yağmur çizmesi kombinini oluşturabilirsiniz. Mavi kot eteğinizin altına kırmızı yağmur çizmesi giyebilir ve kontrast bir renk uyumu elde edebilirsiniz.

Casual bir şıklık yakalamak istiyorsanız; yırtık jean pantolonlarınızla beraber yağmur çizmesi giyebilirsiniz. Pantolon modeli dar kesim seçildiğinde yağmur çizmeleriniz ön plana çıkacaktır. Üzerinize deri mont giyerek tamamlayacağınız kombinde en önemli detay; casual stilinin dışına çıkmamaktır. Bunun için siyah renk yağmur çizmeleri tercih edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here