Yaşlı Gösteren Giyim Hataları

0
1404

Yaşlı Gösteren Giyim Hataları

Kadınların giydikleri kıyafetler onları genellikle daha fresh ve genç bir görünüme taşımak için tasarlanır. Siz giydiğiniz kıyafetler içinde daha yaşlı durduğunuzu hissediyorsanız stilinizde problem var demektir. Yaşlı gösteren giyim hatalarından uzak durarak daha enerjik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yaşlı gösteren giyim hatalarının başında çok açık giyinmek veya aşırı şekilde kapalı giyinmek gelir. Boyun başlangıcına kadar kapalı düğmeler, uzun etekler veya her tarafı dekolte olan kıyafetler yaşlı görünmenize neden olur. Bu nedenle giyimde ölçülü şıklık yakalanmalıdır. Ne çok açık ne de çok kapalı kıyafetler tercih edilmelidir. Unutmayın ki çekici ve kadınsı görünmek için biraz dekolte verilmelidir. Her bölgede görünen ten rengi sizi daha fazla rüküş ve yaşlı gösterir.

Yaşlı gösteren bir diğer giyim stili de; çok renkli kıyafetler giymektir. Renkli kıyafetler de pembe pantolon, neon yeşili kazak veya bluz yaşlı görünmenizi hızlandırır. Bu tip renklerden uzak durun. Modanın renklerine kulak verin fakat onları kontrast şekilde uyumlu hale getirin. Alakasız renkleri bir araya getirdiğinizde yaşınızın çok üzerinde bir görünüm elde edersiniz.

Yanlış pantolon seçimi yaşınızı daha büyük gösterir. Skinny jeanler, ispanyol paça pantolonlar ve boyfriend pantolonların dışındaki her pantolon yaşınızı daha ileriye atmak için yarışır. Bu tip pantolonların beli yüksek ve ağ kısmı geniştir. Bu pantolonlardan mümkün olduğu kadar uzak durun. Pantolonda genişlik istiyorsanız sadece paçalarında veya her bölgesinde genişlik olmasına dikkat edin. Aradaki uyumu yakaladığınızda yaşlı göstermeyecek aksine bir kaç yaş daha genç duracaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here